Ggt:491,aft:509,alt:129,ast:89 çıktı ve ben 6 haftalık hamileyim neden böyle çıktı acaba?

 Ggt:491,aft:509,alt:129,ast:89 çıktı ve ben 6 haftalık hamileyim neden böyle çıktı acaba....

Tahlil.com Cevabı : Karaciğer testleri olarak da bilinen bu testler oldukça yüksek çıkmış.Bu da normal değil, bir gastroenteroloji uzmanına danışmakta yarar var.