Kan tahlili sonuçlarım ALT(SGPT)45.91,AST(SGOT)67.38,GGT 39.41

merhabalar,benim kan tahlili sonuçlarımda ALT(SGPT)45.91,AST(SGOT)67.38,GGT 39.41, ALKALEN FOSFATAZ 135.33,KOLESTEROL .TOTAL 203,MON#10.3 ÇIKTI,DOKTORUM KARACİĞER ENZİMLERİMDE YÜKSEKLİK OLDUĞUNU SÖYLEDİ VE ULTRASON İSTEDİ,8 HAZİRANDA YAPTIRICAM.SİZCE BU SONUÇLAR HANGİ HASTALIK BELİRTİLERİ OLABİLİR.

Tahlil.com Cevabı : http://tahlil.com/aspartat-amino-transferaz-ast-sgot-yuksekligi-ve-dusuklugu-hangi-durumlarda-gorulur-ast-normal-degerleri-nedir