Yaşım 27 erkeğim bır sorum olcaktı AKޞž-92 AST-20 ALT29 GGT-27 sizce degerlerım normalmı sımdıden cok tşk ederım.

mrb yaşım 27 erkeğim bır sorum olcaktı AKޞž-92 AST-20 ALT29 GGT-27 sizce degerlerım normalmı sımdıden cok tşk ederım

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda kayda değer bir problem görülmüyor, normal olarak değerlendirebiliriz.