Giyinik sürtünme yaşadım.Boşalma sonrası sevgilim suyla temizledi kendini. Sonra giysisiz denemek istedik.Kaygan olması için ağız işi yaptım. Sevgilim pen*s ucunu sıvı çıkmaması için tuttu.

Giyinik sürtünme yaşadım.Boşalma sonrası sevgilim suyla temizledi kendini.Sonra giysisiz denemek istedik.Kaygan olması için ağız işi yaptım. Sevgilim pen*s ucunu sıvı çıkmaması için tuttu. Bende uç kısmından uzak durdum. 10dk sonra yaptığım ağız işi yüzünden zevk suyunun pen*sin heryerine bulaşma ihtimalini düşündüm ve boşalmadan durduk . 1 saat içinde ella ertesi gün hapı içtim. İhtimal var mı

Tahlil.com Cevabı : Belirttiğiniz bir ilişki ile hamilelik ihtimali bulunmamaktadır. Verdiğiniz bilgilere göre zaten bir boşalma olmamış ve erkeğin cinsel organı vajinanıza direkt olarak temas etmemiş.
Ella adındaki ertesi gün hapını da bu durumda gereksiz yere kullanmış oluyorsunuz.Bu tür hapları erkeğin içinize boşalması ve erkeğin menisi ve zevk suyunun vajinanızın içine bulaşması ve girmesi durumunda kullanmanızı öneriyorz.