Ben ilişki yaşadım yazmıştım size geçen ayın 26 sında ama içe boşalma olmadı ve 33 saat sonra yinede günlük hap içtimiştim.Ilk ay regli oldum zamanında ama başka ilişki olmadı s

Merhaba..Ben ilişki yaşadım yazmıştım size geçen ayın 26 sında ama içe boşalma olmadı ve 33 saat sonra yinede günlük hap içtimiştim.Ilk ay regli oldum zamanında ama başka ilişki olmadı sonrasında ,2 .regli dönemime 9 gün vardı leke geldi bu gün 3. gün ama adet kanamam sökmedi ..üste görme yada hamilelik riski olabilirmi ?Test yapmalımıyım yoksa kesinlikle gerek yok mu teste!Hala risk olabilir mi

Tahlil.com Cevabı : Yaşadığınız ilişki sonrası zaten adet görmüşsünüz.Ardından bir sonraki periyodunuzda da adet görmüşsünüz. Bu süreçte korunmasız başka bir ilişki daha yaşanmadıysa bir gebelik ihtimalinin kesinlikle olmadığını söyleyebiliriz.Test yaptırmanıza da gerek bulunmuyor.