Glukoz 140 çıktı

GLUKOZ 140 mg/dL Total Bilurubin 1,4 İndirekt Bilurubin 1,2 EOS % 0,467 BAS % 2,12 Geçen pazar üst üste 2 tane sgara içtim. 10-15 dk sonra bir ateş ve mide bulantısı meydana geldi. İki elim de dirsekten itibaren tutmadı. Yaşım 324dir. Hastaneye acile gittik.Konuyla ilgili bilgilerinizi arz ederim.

Tahlil.com Cevabı :  Glukoz değerinizdeki yükseklik diabet yönünden risk altında olabileceğinizi gösteriyor.Bir endokrinoloji doktoruna başvurmanız en doğru yaklaşım olacak.