Göğüslerim acırdı hep adet olmadan önce ama şu an acımıyor. Hamile miyim?

Erkek arkadaşımla ilişkiye giriyoruz ama içime boşalmadı. Zevk suyuyla küçükte olsa ihtimal olduğunu biliyorum, vajinamda beyaz kalıntılar var araştırdım biraz mantar belirtisi olabilirmiş ya da hamilelik işte. Biraz tedirginim. Göğüslerim acırdı hep adet olmadan önce ama şuan acımıyor.Hamilemiyim?

Tahlil.com Cevabı : Adetinizde gecikme olursa test yaptırın.