Yaklasık 2 yıllık evliyiz.8-9 ay kadar da korunmasız ilişkiye giriyoruz fakat bebeğimiz olmuyor?

mrb,yaklasık 2 yıllık evliyiz.8-9 ay kadar da korunmasız ilişkiye giriyoruz fakat bebeğimiz olmuyor.ne yapmamız gerekiyor.kolay hamile kalmak için ilaç vb var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Bu konuda her ikinize de, yani size ve eşinize bir takım tahliller yapılmalıdır.