Göz çıkıklığım ve rahatsızlığım nedeniyle graves şüphesiyle hormon testi yaptırdım.

Göz çıkıklığım ve rahatsızlığım nedeniyle graves şüphesiyle hormon testi yaptırdım. Sonuçlar; ST3 3,46, ST40,96, THS 0,99 bu sonuçlarla gözümde keratit, enfeksiyon gibi oluşumlara ne gibi bir yol izlemeliyim? İyi çalışmalar dilerim.

Tahlil.com Cevabı : TSH değerinin normalin alt sınırına yakın.Ancak sadece bu değerler bir tanı koydurmaz.Endokrinoloji bölümüne başvurmanızı öneriyoruz.