Günde 1 paket bonzai içiyodum

2 aydır sürekli düzenli olarak günde 1 paket bonzai içiyodum geçen hafta doktora gittim idrar tahlili verdim ve çıktı ilaç tedavisi görüyorum bu hafta perşembe günü kontrolüm var dün çok az miktarda bonzai içtim perşembe günü olan kontrolümde idrar tahlili olucam tekrardan aynı sonuç çıkarmı

Tahlil.com Cevabı : Bonzai demekle sentetik esrar kullandığınızı belirtiyorsunuz anlaşılan.Öncelikle bu zararlı alışkanlığı bırakmanızı öneriyoruz.Bu konuda Sağlık Bakanlığı’nın önleyici merkezleri var. AMATEM olarak da biliniyor.Bunlara başvurun.Kan tahlilinde ise özellikle uyuşturucu testleri istenmedikçe, bunu kullandığınız anlaşılmaz. Sorunuza gelince; Evet eğer taranıyorsa çıkar..