İdrar tahlili yaptırdım ürobinolijen 0.2 mg/dl bld ise 1+ca 25 ery /ul yazıyor.

İdrar tahlili yaptırdım ürobinolijen 0.2 mg/dl bld ise 1+ca 25 ery/ul yazıyor.Yardımlarınızı rica ederim.

Tahlil.com Cevabı : İdrar tahlilinizde eritrosit çıkmış.İdrar yollarında kanama bulgusu bu.Taş veya enfeksiyon kökenli olabilir.