Günümde kanama oldu ama her zaman ki adetim gibi değil üstü görme görmede adet gününde olu bes gün sürer mi?

Günümde kanama oldu ama her zaman ki adetim gibi değil üstü görme  görmede adet gününde olu bes gün sürer mi

Tahlil.com Cevabı : Üstüne görme ve adet kanaması arasındaki farkları aşağıda bulabilirsiniz. http://tahlil.com/ustune-gormek-uste-gormek-nedir-nasil-anlasilir

s********** :

Merhabalar daha öncede sormustum ben ocak 24 de an*l ilişkiye girmiştim ve o akşamda adet oldum fakat 3 ay adet olmadım dün akşamda yanı mayısın 9 unda kan geldi acaba adet midir yoksa üstüne görme denen olay mıdır?

Cevap:

an*l ilişkiden hamile kalınmaz ancak şüpheniz var ise gebelik testi yapabilirsiniz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

e************** :

23 nisanda girdiğim surtunme yolu ile iliskiden 15 gun sonra adet oldum suan adetin 2. gunu pihtilar var ve kirmizi ama test yaptirmaya korkuyorum lutfen cevap verin

Cevap:

İlişki sonrasında normal bir adet kanaması gördüyseniz hamilelik ihtimalini düşünmeyin. Ancak ilişki sonrasında görülen kanamanın normal adet kanaması mı yoksa yerleşme kanaması mı olduğunu anlamanın en pratik yolu evde kolaylıkla uygulayabileceğiniz gebelik testleridir.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.