Adet olamadım diye aspirin kulladım kanımın fazla gelmesinin sebebi bu olabilir mi ?

Normalde adetimi 29-30. günde bir görüyordum. ilk defa bir gecikme oldu 35. gün adet oldum. ve kanamam fazla ilk defa. adet olamadım diye aspirin kulladım kanımın fazla gelmesinin sebebi bu olabilir mi ? veya başka bir nedeni var mıdır gebelik gibi?

Tahlil.com Cevabı : Aspirinden olabilir, ancak başka nedenleri de araştırmak gereklidir, tekrarlar ise doktora başvurmanızda fayda vardır..