Halsizlik bogaz agrisi cenede cok şiddetli ağrı ve kafa karışıklığı dikkat eksikliği gibi belirtiler var

Demir 21,7 hgb10,7 hct 33,6 mcv75,3 mch24 mchc 31,8 rdw-cv16,1 ferritin 6,43 bu kan değerlerinin yaninda halsizlik bogaz agrisi cenede cok şiddetli ağrı ve kafa karışıklığı dikkat eksikliği gibi belirtiler var

Tahlil.com Cevabı : Demir eksikliğine bağlı kansızlığınız var, ancak boğaz ve çenedeki ağrı için kulak burun boğaz uzmanına muayene olmanızı öneririz..Vit B12 değerinize bakılmalıdır..