Hamile kaldı düşürmeye çalıştık

iyi günler hocam kız arkadaşım la sürtnme yoluyla ilişki yaşadık hamile kaldı düşürmeye çalıştık 7. haftasında 3 4 gün kanama oldu 2 hafta sonra idrar testi yaptık ama pozitif çıkıyor düşmüşmüdür yardım ederseniz çok seviniriz 18 e girdi ancak doldurmadı doktora gitmekden korkuyor aile dolayısyla

Tahlil.com Cevabı : Bu tür girişimler ölümle sonuçlanabilir, adli olaylardır. Hemen ailesine haber vermeniz ve sağlık kuruluşuna başvurmanız gereklidir..