İlişkiye girdim eşimle norlevo kullandım 3 4 gün sonra kanamam oldu halada devam ediyor

21.12.2013 hasta oldum 4 5 gün sürdü sonra adet bitiminin 2. günü ilişkiye girdim eşimle norlevo kullandım 3 4 gün sonra kanamam oldu halada devam ediyor normal adet gibi çok fazla oluyor lekelenme değil bu normal adet acaba hamilemiyim bazı bayanlarda vücut kendini hamileliğe hazırlıyormuş dogru mu

Tahlil.com Cevabı :  Norlevo, ertesi gün hapı olarak da bilinen ve gebeliği önlemek amacıyla kullanılan bir ilaçtır. Kullanımını takiben zaman zaman adet döngüsünde bir takım düzensizliklere yol açabilir.Şikayetleriniz devam eder ise bir kadın doğum uzmanına başvurmanızı öneririz.