Hamile kaldıysam kullandığım ilaç sorun yaratır mı?

merhaba, yaklaşık 8 aydır efexor 150 kullanıyorum. eşimle 8 mart gecesi korunmasız olarak ilişkiye girdik (son adetim 26 şubat bir önceki 31 ocaktı 8 martta yumurta akı kıvamında ve 5-10 cm uzayan akıntım oldu) hamile kaldıysam kullandığım ilaç sorun yaratır mı? ne yapmam gerekir? iyi çalışmalar...

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle adet gecikmeniz oldu ise test yapmanızı öneririz..