Yaşım 19 olmasına ramen beni görenler 14- 15 yaşında sanıyor ne yapmam lazım ? TEŞEKKÜRLER

Sayın hocam yaşım 20 yüzümde 4 5 kıl sakal var bunlar hiç atmıyor bunun için bir cok ilaç kullandım bu sorunun hormonlarımdan kaynakladıgını düşünüyorum . yaşım 19 olmasına ramen beni görenler 14 15 yaşında sanıyor yüzümde hiç degişiklik olmuyor sizin tavsiyeniz nedir ne yapmam lazım ? TEŞEKKÜRLER

Tahlil.com Cevabı : Endokrinoloji bölümüne başvurmanızı öneririz..