Hamile kalma gibi bir durum olabilir mi acil cvp

merhaba nişanlımla 2 hafta önce sürtünme ile ilişki yaşadık ben daha öncesinde adet geç oluyordum zaten ve hala adet görmedim boşalmadı ama zevk suyu geldi hemen banyo yaptım fakat adet hala olmadım hamilelik testi yaptım negatif çıktı sizce hamile kalma gibi bir durum olabilir mi acil cv

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik riskiniz yokdenecek kadar azdır..