Hamile kalmak için tedavi görüyorum. Ancak iş yerinde ağır kaldırıyorum. Hamileliği etkiler mi?

Merhaba hocam ben hamile kalmak için tedavi görüyorum doktorum değerlerimin çok iyi olduğunu söyledi şu anda cocuk calışmalarına başlamış bulunuyoruz.fakat benim korkum çalıştığım iş yeri ağır iş yani ağır kaldırıp indiriyorum hamile kalmamama neden olurmu sizce risk olasılığı nedir. tşk

Tahlil.com Cevabı : Bu konuda en doğru bilgiyi sizi muayene edip gereken tahlilleri isteyecek kadın doğum doktoru verecektir.