Hamile kalmış olabilir mi, olasılık nedir?

erşembe günü kız arkadaşmla ters ilişkiye girdik içine boşaldım ve spermlerin vajınaya aktığını söyledi adet gecikmesi de çok oldu mayıs ayının 14 dünde başlamş ve 19 unda bitmişti biz haziran 13 te ilişkiye girdik ve bugn haziran 19 adet kanaması hala olmadı hamile kalmış olbilrmi olasılk nedir?

Tahlil.com Cevabı : Sperm hücrelerinin vajene teması hamilelik ihtimalini doğurur. Adetinde gecikme varsa test yaptırmanızda fayda var.