İlişki sırasında bende mide bulantısı ve tiksinme oluyor sonlandırıyorum?

Birşey daha sorsam ? İlişki sırasında bende mide bulantısı ve tiksinme oluyor sonlandırıyorum. Hemen her hafta test yapıyorum sonuç negatif. 13ü adet günümdü gecikti. Arka arkaya 2 test yaptım. Testlerin yanlış gösterme ihtimali var mı ? yada belirli bi zaman sonra mı göstermesi gerekiyor ?

Tahlil.com Cevabı : Güvenilir bir yerde ve uygun zamanda yaptırdıysanız testler yanlış sonuç vermeyecektir.