Sevgilimle kiyafetler ustunden birbirimize sürtündük. Sevgilim bosaldi esofmaninda da islaklik vardi?

sevgilimle kiyafetler ustunden birbirimize sürtündük. Sevgilim bosaldi esofmaninda da islaklik vardi. 2-3 dakika sonra Elimde dişinden islakliği elledim sonra elimde islaklik yokken vajinama surttum hamilelik olur mu?

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik yok,bu konu ile aklınıza takılan tüm soruların cevabını alttaki linki tıklayarak bulabilirsiniz.http://tahlil.com/esofman-giysi-veya-elbise-uzerine-bosalma-olunca-hamile-kalinir-mi