Hamile miyim?

Ultrason da gebelik kesesi görüldü fakat kan testinde negatif çıktı. Sonuçta <2.0 birimde mIU.mL yazıyor. Gebe miyim acaba?

Tahlil.com Cevabı : Asıl olan ultrasonda görülmesidir gebelik kesesinin ama yazdıklarınıza göre de çelişkili bir durum var.Sonuç olarak her 2 tahlilden biri yanlış, doktorunuz ultrasonda gebelik var diyorsa bu sonuç en akla yatkın olanı.