Beta hcg 14.80 diger bulgularım normal adetim 6 gün sürdü . Hamile olabilirmiyim ?

Süpheli iliskiden 1 ay sonra Adet gecikmesinden 20 gün sonra Bayılma sonrası hastaneye kaldirildim adet oldum kanamam falan normaldi .. Beta hcg 14.80 diger bulgularım normal adetim 6 gün sürdü . Hamile olabilirmiyim ?

Tahlil.com Cevabı : 14,80 çıkan Beta HCG sonucu hamilelik lehine.Bir kaç gün sonra testi tekrar ettirin.Yüksekme olması hamilelik tanısını destekleyecektir.