Hamile miyim bilmiyorum.43 günüm. adet kanaması yok.

24 ocakta adetim oldu 3 martta kan testi yaptırdım sonuç 41 çıktı doktor kimyasal gebeliğin oluştuğunu henüz keseyi göremediğini söyledi.5- 6 gün daha beklememi söyledi o arada kahverengimsi bir akıntı geldi bir kaç damla. şimdi hamilemiyim bilmiyorum.43 günüm. adet kanaması yok.

Tahlil.com Cevabı : testinizi tekrarlayın beta HCG değerinde yükselme varsa yeniden usg ile inceleme yapılmalıdır, eğer negatif ise gebelik yoktur..