Hamile miyim diye doktara gittim hormon testi yaptırdım gebe değilim

hamile miyim diye doktara gittim hormon testi yaptırdım gebe değilim ancak hormonlarımda guatr sorunu olduğu çıktı TSH 6.03 olarak yüksek çıktı ancak st3=3,49 st=1,06 olarak normal çıktı. Sizce neden böyle tezat bir sonuç çıktı ne yapmalıyım? ellerimde titremeler oluyor bazen bu durumla mı ilgili?

Tahlil.com Cevabı : Endokrinolojiye başvurmanızı ve testlerinizin tekrarlanmasını öneririz..