Hamıle olabılır mıyım? Hepınıze tesekkurler.

Merhaba erkek arkadasımla 5 martta ılıskı yasadım ılıskıden tam 11.30 saat sonra ertesı gun hapı aldım haptan 7 gun sonra 3 gun suren kanamam oldu normal adet gıbıydı ama cabuk kesıldı sızce yerlesme kanaması mı adet mı? Hamıle olabılır mıyım? Hepınıze tesekkurler.

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik olasılığı konusunda bu durumda bilimsel bir cevap veremeyiz..Yorum yapmak da doğru değildir..