Sevgilim bunu psikolojik sorun haline getirdiğimi söylüyor ama hamilelikten hala çok korkuyorum. Bir gebelik söz konusu olabilir mi?

3 ay önce sevgilimle ters ilişkiye girdik, 3 ay boyunca gecikmeden normal adetimi gördüm. Tedirgin olduğum için arada idrar testleri yaptım sonuç negatif çıktı. Sevgilim bunu psikolojik sorun haline getirdiğimi söylüyor ama hamilelikten hala çok korkuyorum. Bir gebelik söz konusu olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : 3 ay boyunca adetleriniz normal ve testleriniz negatif ise sorun olmayabilir..

m******** :

İmplantasyon kanamasindan kac gun sonra kan testi sonuc verir ?

Cevap:

Zaten böyle bir kanama varsa hamilelik de vardır.Bu durumda zaten kanama olduğunda da test pozitif çıkacaktır.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.