Yatakta daha önceden bi iki gun önce bosalma olmussa bizde o yatağa yatmssa sperlrn vajinaya gelme olasgl var mı . çok açil teşekkürler

meraba erkek arkadaşımla arkadan iliskiye girdik sürtünmede oldu ama camasirım vardı belime boşaldi daha sonra sildik midem bulanıyo basım donuyo karnimda hasımszlık sislgi gibi bi rahatsızlık var . bu yüzden korkuyorum hamilelikten. bide yatakta daha önceden bi iki gun önce bosalma olmussa bizde o yatağa yatmssa sperlrn vajinaya gelme olasgl var mı . çok açil teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik ihtimaliniz yok denecek kadar azdır..