Hamıle olma ıhtımalm var mı

2ay once surtunrek ılıskıye gırdm.bosalma olmadı ama vajınaetrafına zevksıvısı gelms olmasndan korktum.1sonrakı ay adetımı 10 gun gecıkmeyle herzamanki gıbı sancılı bır seklde oldum ve 20gun sonra 2 ıdrar testıde negatf cıktı ama bu ay reglım 7gun gecmesıne ragmen gelmedi.hamıle olma ıhtımalm var mı

Tahlil.com Cevabı : Yok denecek kadar azdır..

a********* :

Hocam kız arkadaşımla arkadan sürtünme yoluyla boşalsım sonra giyinip evde yıkandı öne gelme riski varmıdır ve sizce hamile olmusmudur

Cevap:

an*l ilişki ile hamilelik boşalma sonrası meninin vajinaya temas etmesi olmadıkça mümkün değildir.Zaten bu da düşük bir olasılıktır

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.