Acaba hamile olabilir miyim?

2ocakta adetim bitmişti 4 ocak cumartesi ilişkiye girdim korunmasızdı içime boşalma olmadı 6ocakta da norlevo aldım içtim 72saat içinde geçerli diye okumustum dün 19ocakta kanamam basladı adet oldum sanıyorum cok sancılı geldi fakat az geliyor acaba hamile olabilirmiyim yoksa üstüne görme olabilirmi

Tahlil.com Cevabı : Bu ikisini ayırmak her zaman mümkün değildir, normal adet zamanınızdan 1 hafta sonra test yapmanızı öneririz..