Hamıle olma olasaılıgı nedır

aralık 3 de adet oldum bır hafta sonra ara kanama oldu bır hafta olmadı yıne basladı duzensız degıldı adetım ama bu ay 10 gun gectı doktorum kıst var dedı 2cm hem kan testı hem ıdrar testı yaptım sonuc negatıf cıkıyor hamıle olma olasalıgı nedır

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuz muhtemelen kist var dediğine göre ultrasonografik olarak da incelemiştir, kan ve idrar testini negatif ise hamilelik yoktur..