Merhaba. 31 yaşında, 50 kilo bir bayanım.

Merhaba. 31 yaşında, 50 kilo bir bayanım. Kan testimde kolesterolum HDL - 89, LDL 142, Total Kolesterol - 142 olarak çıktı. Bunu yorumlayabilir miydiniz? Ne yapmam gerekir.

Tahlil.com Cevabı : Sonuç raporundaki referans değerleri vermemişsiniz.Bu konuda dilimizde tüy bitti, bir çok ziyaretçimizi defalarca uyardık.