Sürtünmeli ilişki sonrası erken adet oldum. Hamilelik durumu söz konusu mu?

 Erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla bir yaklaşımda bulundum boşalma felan olmadı ama zevk suyu değmiş olabilir. normal adet olmam gereken zamandan '2 gün önce' adet oldum (11 aralık) adetim hala devam etmekte ama ara sıra bulantı ve baş dönmesi oluyor tansiyonum dşyr, hamile olma ihtimalim var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Adet tarihinizde değişiklik olsa da düzenli adet kanaması görmüşsünüz. Bu durumda hamilelikten söz edemeyiz.