Hamilelik şüphem vardı.Beta HCG testi yaptırdım pozitif çıktı.Bir de idrardan yapılan gebelik testi yaptırmamı önerdiler.Sizce yaptırmalı mıyım?

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG testi sonderece duyarlı bir testdir.Ayrıca idrarla yapılan gebelik testi yaptırmanıza gerek yok.Bir Kadın Doğum uzmanına muayene olmanız çok daha anlamlı gözüküyor.