Soru: Beta HCG testinin sonucu gebeliğimin 4 yada 4.5 haftasına 899.9 çıktı henüz ultrason yaptırmadım.Bu değerler tek gebelik mi yoksa çoğul gebelik midir?

Beta HCG testinin sonucu gebeliğimin 4 yada 4.5 haftasına 899.9 çıktı henüz ultrason yaptırmadım.Bu değerler tek gebelik mi yoksa çoğul gebelik midir?

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG testi hamileliği göstermektedir.Ancak gebeliğin çoğul olup olmadığı yönünde Ultrason muayenesi kesin bilgi vermektedir.Kadın Doğum Uzmanı bu konuda son sözü söyleyecektir.