Hasta mıyım ? Neler yapmam gerekir? tedavisi nedir ?

Tahlil sonucumda Hbs AG 77.21 POZİTİF Anti Hbs 0 NEGATİF Anti Hbc IGG 12.83 POZİTİF ANTİ HCV 0.27 NEGATİF ÇIKTI . Hastamıyım ? Neler yapmam gerekir. tedavisi nedir ?

Tahlil.com Cevabı : Test sonuçları hepatit B virüs ile temas ettiğinizi gösteriyor. Bir enfeksiyon hastalıkları uzmanına muayene olmalısınız.