Hastalıgıma 2 gün kala eşimle birlikte olduk.aradan 15 gün geçti idrar testi yaptım

Hastalıgıma 2 gün kala eşimle birlikte olduk.aradan 15 gün geçti idrar testi yaptım dün sonuç negatif ve 13 gündür hasta olamıyorum.sizce hamilemiyim.şimdiden teşekkürler bugünde kan testi yaptırdım.

Tahlil.com Cevabı : Testleriniz negatifse, Hamilelik olasığı görünmüyor..Adet olmazsanız 5-6 gün sonra test tekrarlamanızı öneririz..