Sag 4.kot yayı lateralinde fraktür ile uyumlu görünüm izlenmiştir.

Merhabalar hocam... Toraks BT raporumu yorumlarsaniz cok sevinirim. Sag orta lob medial ve sol lingula inferiorda ince retikuler dansiteler izlenmektedir. Sag 4.kot yayı lateralinde fraktür ile uyumlu görünüm izlenmiştir. Solid ve kistik dansitelerde kitle lezyon ve lenf nodu saptanmamıştır.

Tahlil.com Cevabı : Sğ tarafta 4. kaburganızda kırık görülmüştür, onun dışındaki bulgulrar muayene ile karar verilmemiştir, ciddi bir sorun görülmemiştir..