Hastalığımdan yaklaşık on gün önce aralıklı olarak eşimle birlikte olduk adet günüm gelince hasta olmadim adetim şuan on gün gecikti sekiz gün gecikmeyle kan t

Hastalığımdan yaklaşık on gün önce aralıklı olarak eşimle birlikte olduk adet günüm gelince hasta olmadim adetim şuan on gün gecikti sekiz gün gecikmeyle kan testi yaptırdım negatif çıktı bgn idrar testi yaptım oda negatif çıktı bgn akşam hasta olacak gibi hafif sancı çektim ve katimsi şekilde çok kırmızı olmayan bi kan geldi ve çok az kahverengi leke geldi saatler sonra snra sancim da geçti ve adetim devam etmedi kafam çok karışık hamile olma ihtimalim varmı daha önce hiç böyle birşey olmadığı için çok tedirginim şimdiden teşekkürler..

Tahlil.com Cevabı : Kadın doğum uzmanına görünmenizde fayda var.