Havacılık sektörüne başvuru yaptım kan değerim 10.3 çıktı.2 hafta ferro sanol kapsülleri kullandım bir değişme olmadı.

Merhabalar bende havacılık sektörüne başvuru yaptım kan değerim 10.3 çıktı.2 hafta ferro sanol kapsülleri kullandım bir değişme olmadı. şu anda kan iğneleri kullanıyorum hergün. Henüz 4 gün oldu .Bunun yanı sıra et pekmez üzüm yiyorum hergün mutlaka. yeşil sebzelerde tüketiyorum. en az 11 olması gerekiyor ..on günüm kaldı tekrar muayeneye gitmek için we çok stresliyim.. acaba bir değişme olurmu kan değerlerimde lütfen yardım!?

Tahlil.com Cevabı : Kan değerleriniizin yükselmesi için yapılması gereken her şeyi yapıyorsunuz.İlaç tedavisi de alıyormuşsunuz.İlave olarak benim önerim sakatat olarak da bilinen,karaciğer,dalak gibi gıdalar da almanız.

E********** :

Benim sorum hepatit b dna testlerinde referans aralığı 20 ul 170. 000.000 benim anlamadığim hepatit b li bir arkadaşımın dna testi 25.000.000 çıktı ve karaciğerine biyopsi yapıldı ve sonuçta fibroz köprüleşme geliştiği söylendi ve şimdi ilaç tedavisi görüyor. bu rakam normal olğu halde neden

Cevap:

25 000 000 çıkan HBV DNA testi normal değil pozitiftir.Yani virus varlığını gösterir.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.