Haziran 26 da yine adet oldu ama bu ay hala adet olmadı lütfen yardımcı olur musunuz hamilelik durumu var mı ?

 Merhaba, kız arkadaşımla ters ilişki yaptık ve ben içine boşaldım. ilişkiden sonra 20 mayısta adet oldu sonraki ay haziran 26 da yine adet oldu ama bu ay hala adet olmadı lütfen yardımcı olur musunuz hamilelik durumu var mı ?

Tahlil.com Cevabı : an*l ilişki ile hamileliğin oluşması söz konusu değildir ancak gecikme yaşandığı için nedenini öğrenmek için bir kadın doğum uzmanına başvurularak tahlil olunmalıdır.