Merhaba, en son sevgilimle 16 temmuzda ilişki yaşadım. Adetim 3 gün gecikince doktora gittim ultrasonda bir şey çıkmadı kan tahlili yapıldı sonuç 0.01 çıktı.?

 Merhaba, en son sevgilimle 16 temmuzda ilişki yaşadım. Adetim 3 gün gecikince doktora gittim ultrasonda bir şey çıkmadı kan tahlili yapıldı sonuç 0.01 çıktı. Doktor tarlusal verdi 4 gün kullndmşuan adet olmadım. gecikmesinin 7. günü. Hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : Değeriniz ve incelemeler hamileliğin oluşmadığını söylüyor. Ancak gecikme yaşadığınız için ilgili doktora tekrar başvurmanızı öneriyoruz.