Mide bulantim var hamile 7 gun olmusken test yapmistik olumsuz cikti sizce hamile olma ihtimalim var mi ?

Biz sevgilimle uzerimizde ic camasiri varken sevistik ve 10 gun gecti uzerinden benim goguslerimde surekli agri var mide bulantim var hamile 7 gun olmusken test yapmistik olumsuz cikti sizce hamile olma ihtimalim var mi ?

Tahlil.com Cevabı : Kıyafetler üzerinden yaşanan cinsel birlikteliklerde hamileliğin oluşması beklenmez. Gecikmenin başka nedenleri olabilir. Gecikme devam ederse mutlaka bir kadın doğum uzmanına başvurulmalıdır.