Haziran 29 da surtunmeyle ilişki yasadim temmuz 12 de adet gördüm 5 gun surdu ağustos 10 da tekrar adet gördüm 5 6 gun surdu temmuzun sonuna doğru 3 4 gun aray

Haziran 29 da surtunmeyle ilişki yasadim temmuz 12 de adet gördüm 5 gun surdu ağustos 10 da tekrar adet gördüm 5 6 gun surdu temmuzun sonuna doğru 3 4 gun arayla 2 kere idrar da test yaptim negatif cikti bundan 5 6 gun önce de kanda gebelik testi yaptim özel tip merkezinde sonuç kagidimda hiçbir değer y azmiyordu sadece gebelik testi negatif yazıyordu neden değer yazmiyo olabilir birde hamilemiyim çok endişeleniyorum cevap verir misiniz lutfen iliskiden önceki adetim 11 haziran

Tahlil.com Cevabı : Bazı tıp merkezlerinde sayısal değer vermezler o yüzden negatif yazar. Değer kısmında negatif yazıyorsa hamilelik yok demektir.

e************* :

İyi günler dün bir ilişki yaşadım iç çamaşırım ve şort vardı sevgilim çıplaktı herhangi boşalma yok zevk suyu ile risk olur mu hamilelik konusunda

Cevap:

Üzerlerinde kıyafet veya çamaşır varken ilişkiye giren genç okurlarımızdan sıklıkla bu tür sorular geliyor. Bu soruların bir çoğu da cinsel konularda bilgisizlikten kaynaklanıyor.
Öncelikle merakınızı giderelim  bu tür ilişkilerde hamilelik şansı yoktur veya yok denecek kadar azdır..Bu konuya dair çok daha detaylı bilgiyi, sorulmuş benzer soru ve Tahlil.com uzmanlarınca verilmiş cevapları  aşağıdaki bağlantılarda bulabilirsiniz.

Giysiler varken ilişkide hamile kalınır mı?

Hamilelik nasıl anlaşılır? Hangi tür ilişkilerde hamilelik ihtimali bulunmaktadır?

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.