Elbise ve Çamaşır Varken İlişkide Hamile Kalınır mı?

Yayın Tarihi : 2016/08/11 09:43 • Güncelleme Tarihi : 2023/06/22 11:41 •

Cinsellik yaşayan genç çiftler kimi zaman üzerleirnde elbise, giysi veya çamaşır bulunmakta iken birliktelik yaşıyor. Klasik bir cinsel beraberliğin yaşanmadığı bu durumlarda çamaşır, giysi, tayt veya elbise üzerine boşalma olduğunda bu durumda hamilelik olup olmayacağı veya hamilelik riski hakkında da merak duyuluyor. Aşağıdaki yazımızda konuya dair merak ettiğiniz bilgileri bulabilirsiniz.

Elbise ve Çamaşır Varken İlişkide Hamile Kalınır mı?

Tahlil.com'a özellikle genç ve cinsel konularda deneyim ve bilgi sahibi olmayan okurlarımızdan hemen her gün yüzlerce soru geliyor. Erkek arkadaşıyla veya kız arkadaşıyla tam olmayan bir cinsellik beraberlik sonrası, çamaşır veya giysiye boşalma olduğunda hamilelik riski sıklıkla merak ediyor. Bı tür ilişkileri özellikle bakireliği bozulmasın amacıyla genç kızlar tercih ediyor. Bu ilişki ve cinsel yakınlaşma sonrası erkeğin elbise, çamaşır veya giysinin üzerine boşalması sonrası hamilelik ihtimalinin ne olduğu konusunda uzmanlarımıza bir çok soru geliyor.
Uzmanlarımız bu konuda sorularınızı 7x24 bekliyor.

Bu tür ilişkiler ve boşalma sonrasında ise hamileliğin ortaya çıkması için bazı faktörlere ihtiyaç vardır.
İlişki sırasında özellikle boşalma esnasında kadının çamaşırını çıkarmış olması hamilelik riskini arttıraktır. Ayrıca erkeğin boşalması sonrası meninin ve menide bulunan sperm hücrelerinin vajinadan içeri sızması durumunda hamilelik gündeme gelecektir.Özellikle de hacim olarak yoğun bir boşalma ve menide bulunan sperm hücrelerinin, meninin vajinaya ve vajina ağzına sızması durumunda hızlı ve ileri hareketleri hamilelik ihtimalini arttıracaktır.
Tabii ki bu tür ilişkilerde hamilelik ihtimali gerçek ve klasik bir cinsel ilişkiye göre çok daha düşüktür.
Eğer çiftler erkeğin boşalması sonrası sperm hücrelerinin vajinaya geçtiğinden şüphe duyuyorlar ise, kadının beklenen adet tarihinde gecikme olup olmadığını kontrol etmelidir.

Doktorlarımıza bu konuda sık olarak sorulan sorular ve cevapları aşağıda bulabilirsiniz:

Kilot varken hamile kalınır mı?

Çiftlerden birinin ya da her ikisinin üzerinde kilot varken hamile kalma ihtimali bulunmamaktadır. Erkeğin sperm içeren menisinin kilodu geçerek vajina içine geçmesi mümkün değildir.

İç çamaşır varken zevk suyundan hamile kalınır mı?

Bu tür bir hamilleik de mümkün değildir. Zaten sevk suyu bir 1-2 küçük damla olan ve boşalma öncesi erkeğin prostan bezinden salgılanan şeffaf bir sıvıdır. Bu sıvı meni değildir.İç çamaşırdan kadının vajinasına ulaşması mümkün değildir.

İç çamaşırın üstüne boşalırsa hamile kalınır mı?

Bu sorunun da cevabı bir önceki sorulardaki gibi hayır. Yani bu şekilde bir şekilde boşalma sonrası da erkeğin sperm hücrelerinin vajinaya ulaşıp kadını hamile bırakma ihtimali bulunmamaktadır.

Gebelik ile ilgili herhengi bir şüphe durumunda ise yapılması gereken beklenen adet tarihinde en az 1 hafta  gecikme olması durumunda gebelik testi yapılmasıdır.Bu yapıldığında, hamilelik riskine karşı kafadaki soru işaretleri de kalkacaktır. Bu konuda kan yoluyla yapılan Beta HCG testi çok daha güvenilirdir. Ancak evde yapılan idrar testleri de güvenilir sonuçlar vermektedir.Bu testlerin negatif olması hamilelik bulunmadığını göstermektedir.
 Ancak bu konularda bir şüpheniz var ise, kafanızda da hamilelik korkusu var ise, dilediğiniz zaman, 7x24 Tahlil.com uzmanlarına sorunuzu sorup hamilelik riskine dair merakınızı giderebilirsiniz.
Uzmanlarımıza soru sormak için tıklayınız....

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.Yorumlar

Yorum
İ*********** :

Erkek arkadaşımla üstümüzde kıyafetlerimiz varken surtunduk onun üstünde iç camasir pantolon benim üstümde 3 kat iç çamaşır zıbın ve pantolon vardi baskı uyguladi biraz bu durumda hamile kalma durumu varmı ve 2.gunde karnıma ağrı mide bulantısı falan girmeye başladı regl olucakmisim gibi psikolojik birseymi korktuğum için mi emin olamadım sizce neden

M*************** :

Merhaba sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik onda iç camasiri yoktu bende zıbın ve iç camasiri vardı bana zevk suyu yada sperm bulaşmış olabilir mi hamilelik durumum var mıdır çünkü hamilelik belirtilerinin hepsi var adetime 7 gün var midem bulanıyor gözlerim hassas ve beyaz akıntı var lütfen cevap verirseniz com sevinirim çok endişeliyim


Cevap:

Erken yaşlarda belirtiğiniz şekilde yaşanan cinsel beraberlikler sonrası kimi zaman bu tür çok da anlamlı olmayan sorular geliyor.
Cinsellik ve hamilelik oluşumu gibi konularda bilgi eksikliği de buna benzer  soruların gelmesine yol açıyor.
Elimizden geldiğince okurlarımızı bu konuda bilgilendirmek için uyarıcı yazılar yayınlıyor ve soru cevaplıyoruz.
Belirtiğiniz şekilde bir ilişki ile  hamilelik mümkün görünmüyor.Muhtemelen yaşınız küçük ve cinsel konularda da bilgi sahibi değilsiniz.
Hamileliğin hangi durumlarda olabileceği, hangi durumlarda hamilelik olmayacağı ve bu konularda sorulmuş benzer  binlerce soru ve Tahlil.com uzmanlarınca verilmiş cevapları aşağıdaki bağlantılarda bulabilirsiniz.
Biraz vakit ayırıp dikkatle okumanızı öneririz.

 
 

 

d********* :

Hocam erkek arkadaşım mastürbasyon yapmış daga sonra elini peçeteyle silip su ile sabunsuz yıkamış sonra çamaşırları ararken kiloduma eli değmiş bende bilmeden giydim hamile kalırmıyım nolur yardım edin?


Cevap:

Hamileliğin nasıl oluştuğu konusunda yeterli bilgi sahibi olmadığınız anlaşılıyor.
Cinsel konularda bilgi sahibi olmadan ve çoğunlukla da  erken yaşlarda bu tür beraberlik yaşayanlardan Tahlil.com'a  buna benzer yüzlerce soru geliyor.Bu soruların çoğu da cinsel bilgisizlikten kaynaklanan sorular.
Muhtemelen yaşınız da küçük.Bu tür durumlarda hamilelik şansı yoktur.
Size önerimiz hamilelik oluşumu ve konuya dair sitemizde yazdığımız yazıları dikkatle okumanız ve bu konuda sorulmuş soru ve cevapları gözden geçirmeniz.Aşağıdaki bağlantıda konuya dair detaylı bilgi ve benzer soru ile cevapları okuyabilirsiniz.

e********** :

Erkek arkadaşımla bugün surtunme yoluyla iliski yaşadık bende ic camasiri vardi fakat onda yoktu sevgilimden gelen zevk suyu beni hamile birakir mi


Cevap:

Sürtünme yoluyla cinsel beraberlik  özellikle evlilik öncesi  genç çiftler tarafından  çok sık başvurulan bir yöntemidir.Bakire kızlar bakireliklerine zarar gelmesin diye bu ilişkiyi sıklıkla tercih etmektedir.
Tahlil.com'da bu konuda binlerce soru yanıtladık.Elimizden geldiğince de sizin gibi genç okurlarımızı bilgilendirmeye çalışıyoruz .
Sürtünerek boşalma sonrası, sperm hücrelerinin vajina içine girmesi halinde bir hamilelik olasılığı bulunmaktadır.Bu da çok yüksek bir olasılık değildir.
Fakat  bu konuda bir endişeniz var ise ve beklenen adet tarihinde de en az 1 haftalık bir gecikme olursa gebelik testi yapılması kafanızı rahatlatacaktır.
Konuya dair yazdığımız yazı, verdiğimiz cevaplar ve bu konuda Tahlil.com doktorlarının uyarı ve önerilerini okumak için tıklayınız....

d********* :

Hocam Merhaba Erkek arkadasımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik kendisi boşalmadı ancak meni öncesi gelen sıvının vajinamın içine kaçmasından korkuyorum.Adet günüm 5 gün gecikti 6.gün oldum ancak yine ikna olmayıp adet olduğum gün idrar testi yaptım negatif çıktı.Tam kafamdan siliyordum ki yaptırdgım kansızlık testimde Kreatin seviyem 0.48 çıktı.Aynı anda demirim ve D vitaminimde düşük çıktı ancak Kreatin düşüşü gebelikte olur yazıyor.Lütfen bana bir yardım edin.. Teşekkürler


Cevap:

Gebelik testi negatif çıktığı halde hala hamile olabileceklerine inanan bir çok Tahlil.com okuru var.Adet kanaması gördükleri halde, hala hamilelik yönünden test yaptırıp, test negatif çıksa bile hamilelik korkusundan kurtulamıyorlar.

Hamile olmadığınızı söyleyebiliriz.,
Buna rağmen hala hamilelik korkusundan kurtulamıyorsanız öncelikle bir kadın doğum uzmanına başvurunuz.Bu konuda takıntınız var ise psikojik destek almanız da gerekebilir.

b******** :

Öncelıkle Merhaba
Ben elımle aktıvıtemı yaptım ve kıyafetımı uzerıme cektım yaklasık 3 saat sonra kız arkadasım geldı ve benden shortumu aldı ve yarına gıydı aradan 10 saat felan gectı ve shortu alıp işe gitti sizce hamile kalma olasılıgı nedir


Cevap:

Erken yaşlarda belirtiğiniz şekilde yaşanan cinsel beraberlikler sonrası kimi zaman bu tür çok da anlamlı olmayan sorular geliyor.
Cinsellik ve hamilelik oluşumu gibi konularda bilgi eksikliği de buna benzer  soruların gelmesine yol açıyor.
Elimizden geldiğince okurlarımızı bu konuda bilgilendirmek için uyarıcı yazılar yayınlıyor ve soru cevaplıyoruz.
Belirtiğiniz şekilde bir ilişki ile  hamilelik mümkün görünmüyor.Muhtemelen yaşınız küçük ve cinsel konularda da bilgi sahibi değilsiniz.
Hamileliğin hangi durumlarda olabileceği, hangi durumlarda hamilelik olmayacağı ve bu konularda sorulmuş benzer  binlerce soru ve Tahlil.com uzmanlarınca verilmiş cevapları aşağıdaki bağlantılarda bulabilirsiniz.
Biraz vakit ayırıp dikkatle okumanızı öneririz.s*********** :

Merhabalar 18 yaşındayım. Çok kötüyüm lütfen cevap verin. 22 temmuz günü hastalığımın son günüydü bende iç çamaşır, sevgilim çıplak şekilde sürtünerek ilişki yaşadık boşalma dışarı oldu. 23 temmuz günü hastalığım bitti. 8 ağustos günü yine sürtünerek ilişki yaşadık ama bende hep iç çamaşır var sevgilim çıplak şekilde. Boşalma yine dışarı oldu. Hiç bir zaman pen*si çıplak şekilde vajinama değmedi girmedi. Bugün hasta olmam gerek ama olmadım. Karnımda 4-5 gün önceden başlayan çok feci bir ağrı sancı var, göğsümün ortası ağrıyor. Daha hasta olmadım. Lütfen cevap verin hamilemiyim :( Yoksa dış gebelik mi nedir bu lütfen cevaplayın nedir bu :(


Cevap:

Çiftlerde cinsel beraberlik sırasında çamaşır ve çeşitli giysi varken kurulan ilişkilerde, vajinaya meni bulaşı  mümkün değildir.Bu nedenle hamilelik ihtimali neredeyse imkansızdır.

Ancak vajinaya sperm bulaşı söz konusu ile hamilelik olasılığı akla gelebilir.
Bu da zaten çok düşük bir ihtimaldir.Bu durumda adette gecikme olursa idrarda gebelik testi tedbiren de olsa yapılabilir.

Konuya dair aşağıdaki yazılarımızdan da bilgi alabilirsiniz.

Giysiler varken ilişkide hamile kalınır mı?

Hamilelik nasıl anlaşılır? Hangi tür ilişkilerde hamilelik ihtimali bulunmaktadır?

u********* :

Merhabalar bende buraya Zaman'ında çok sorular sordum ve hepsine cevap verdikleri için teşekkür ederim. Bu şekilde hamile kalınmıyor içinizi rahat tuttun strese girmeyin eminim çok stresli Zaman'lar geçiriyorsunuz sakin olun

a******** :

Kız arkadaşımın üzerinde iç çamaşırı ve pedi vardı kanaması o gün çok az olmuştu son günüydü ben çıplaktım iç çamaşırına çok az zevk suyu diye tabir ettiğimiz sıvı değdi. Kısa süre sonra değen yerleri sildim. Bu risk oluşturan bir durum mudur ?


Cevap:

Üzerlerinde kıyafet veya çamaşır varken ilişkiye giren genç okurlarımızdan sıklıkla bu tür sorular geliyor. Bu soruların bir çoğu da cinsel konularda bilgisizlikten kaynaklanıyor.
Öncelikle merakınızı giderelim  bu tür ilişkilerde hamilelik şansı yoktur veya yok denecek kadar azdır..Bu konuya dair çok daha detaylı bilgiyi, sorulmuş benzer soru ve Tahlil.com uzmanlarınca verilmiş cevapları  aşağıdaki bağlantılarda bulabilirsiniz.

Giysiler varken ilişkide hamile kalınır mı?

Hamilelik nasıl anlaşılır? Hangi tür ilişkilerde hamilelik ihtimali bulunmaktadır?

a*********** :

Hocam ben ayın 14 ünde regldim 21inde sevgilimle iç çamaşırıyla ve ped varken sürtünme yoluyla bir şeyler yaşadık ama tam sürtünmede de denmezdi 3 dk sürmüştür en fazla sonra hemen yıkadım ama adetim gecikti acaba bunun nedeni stres olabilir mi


Cevap:

Çiftlerde cinsel beraberlik sırasında çamaşır ve çeşitli giysi varken kurulan ilişkilerde, vajinaya meni bulaşı  mümkün değildir.Bu nedenle hamilelik ihtimali neredeyse imkansızdır.

Ancak vajinaya sperm bulaşı söz konusu ile hamilelik olasılığı akla gelebilir.
Bu da zaten çok düşük bir ihtimaldir.Bu durumda adette gecikme olursa idrarda gebelik testi tedbiren de olsa yapılabilir.

Konuya dair aşağıdaki yazılarımızdan da bilgi alabilirsiniz.

Giysiler varken ilişkide hamile kalınır mı?

Hamilelik nasıl anlaşılır? Hangi tür ilişkilerde hamilelik ihtimali bulunmaktadır?

l****************** :

bende baksır şort onda pantlon iç çamaşırı ve ped yerine kullandığı bi peçete vardı. boşalma yaşadım pantolonu ıslandı iç çamaşırı ıslanmış olabilir bu durumda hamile olur mu 4 gün gçti önlem amçlı hap almak gerekir mi gerekiyosa hangisi yardım edin


Cevap:

Erken yaşlarda belirtiğiniz şekilde yaşanan cinsel beraberlikler sonrası kimi zaman bu tür çok da anlamlı olmayan sorular geliyor.
Cinsellik ve hamilelik oluşumu gibi konularda bilgi eksikliği de buna benzer  soruların gelmesine yol açıyor.
Elimizden geldiğince okurlarımızı bu konuda bilgilendirmek için uyarıcı yazılar yayınlıyor ve soru cevaplıyoruz.
Belirtiğiniz şekilde bir ilişki ile  hamilelik mümkün görünmüyor.Muhtemelen yaşınız küçük ve cinsel konularda da bilgi sahibi değilsiniz.
Hamileliğin hangi durumlarda olabileceği, hangi durumlarda hamilelik olmayacağı ve bu konularda sorulmuş benzer  binlerce soru ve Tahlil.com uzmanlarınca verilmiş cevapları aşağıdaki bağlantılarda bulabilirsiniz.
Biraz vakit ayırıp dikkatle okumanızı öneririz.d***** :

Mrb 12 Maysta adet oldm 25 mays gibi erkek arkadsmda Boxer bnde iç camasır ve günlük Ped varken sürtünme yaşadk boşalma olmadı Boxer de ıslak değildi smdi ise adet sncım hafif var ama daha adet olamadm cok stresli bir dönemdeym hamilemym lütfen acil


Cevap:

Üzerlerinde kıyafet veya çamaşır varken ilişkiye giren genç okurlarımızdan sıklıkla bu tür sorular geliyor. Bu soruların bir çoğu da cinsel konularda bilgisizlikten kaynaklanıyor.
Öncelikle merakınızı giderelim  bu tür ilişkilerde hamilelik şansı yoktur veya yok denecek kadar azdır..Bu konuya dair çok daha detaylı bilgiyi, sorulmuş benzer soru ve Tahlil.com uzmanlarınca verilmiş cevapları  aşağıdaki bağlantılarda bulabilirsiniz.

Giysiler varken ilişkide hamile kalınır mı?

Hamilelik nasıl anlaşılır? Hangi tür ilişkilerde hamilelik ihtimali bulunmaktadır?

y*************** :

Merhaba.Kiz arkadasimla adetinin son gunu(6 ya da 7. gun) surtunerek iliski yasadik.Uzerimde boxer ve ince iclik vardi.Kiz arkadasimda ise ic camasiri.Herhangi bir bosalma soz konusu olmadi.İliski sonrasi az da olsa adet kanamasi mevcuttu.Kanama bitti derken uc gun sonra tekrar basladi ve 4 gun surdu.Kiz arkadasimin adet duzensizligi var iki adet donemi 40-45 gunu buluyor.Zevk suyunun camasirlardan gecme sansi var mi? Ya da zevk suyu ozelligini yitirir mi?


Cevap:

Küçük yaşlarda  olup  cinsel konularda bilgi sahibi olmadan  cinsel  deneyim yaşayan sizler gibi pek çok okurumuz var.
Bu tür  ilişki sonrası hamilelik korkusu ile bizlere bir çok soru geliyor.
Bize yazdığınız ilişki türünde  hamilelik ihtimali pek mümkün görülmüyor.

Tahlil.com doktorları olarak size önerimiz mutlak suretle aşağıdaki bağlantıyı dikkatle okuyup hamilelik oluşumuna dair bilgi sahibi olmanız.

Aşağıdaki bağlantıda belirtilen yazıları ve sorulmuş benzer soru ve uzmanlarımızca verilen cevapları dikkatle okursanız bu konuda bilgi sahibi olacağınızı umuyoruz.

d******** :

Sevgilimle giyinikti ve ben bosalmadim sadece opustuk ve ben biraz popoyu elledim bir kere ic camasirinin uzerinden elimi gecirdim o kadar ama iliskidenyarim saat once falan ben tek basima aktivite yaptim elimi yikamadim ama sildim hamile kalir mi


Cevap:

Erken yaşta ve cinsel konularda bilgi sahibi olmadan bu tarz  ilişki kuran okurlarımızdan sitemize bir çok soru geliyor.
Anlattığınız şekilde bir ilişki ile hamilelik olasılığı yok denecek kadar azdır.

Aşağıdaki bağlantıda yer alan ve hamilelik oluşumuna dair verilen bilgileri sonuna kadar dikkatle okuyup biraz olsun cinsel konularda bilgi sahibi olmanız uygun olacaktır.


a*********** :

sürtünme yolu ile ilişki yaşadık.onda tayt ve iç çamaşırı varken ben çıplaktım boşalma oldu ve vajina ağzına gelip gelmediğinden emin değiliz ancak çamaşırlarına sperm bulaştı.2.gün sonunda ella ertesi gün hapı içti.Risk sizce ne kadardır ?Teşekkrler


Cevap:

Anlattığınız gibi bir beraberlik sonrası gebelik olasılığı pek mümkün görülmüyor.
Sıklıkla  erken yaşlarda bu şekilde bir yakınlaşma yaşayan ve cinsel konularda da bilgi sahibi olmayan okurlarımızdan sıklıkla benzer sorular geliyor.

Tahlil.com doktorları olarak sizin gibi genç okurlarımıza  önerimiz aşağıdaki bağlantıda yer alan ve hamilelik oluşumuna dair verilen bilgileri sonuna kadar dikkatle okuyup hamileliğin oluşum ve test edilmesi hakkında  bilgi sahibi olmanız.

m*********** :

ben erkek arkadaşmla sürtünme yoluyla yakınlaşma yaşadım. benim üzerimde iç çamaşırım ve tayt pantolonum onda ise bişey yoktu. zevk suyu arka tarafıma popoya yakın bacak kısmıma geldi ve ıslak bezle temzledık. sizce hamıle kalma olasılğm nedir. tşk.


Cevap:

Anlattığınız gibi bir beraberlik sonrası gebelik olasılığı pek mümkün görülmüyor.
Sıklıkla  erken yaşlarda bu şekilde bir yakınlaşma yaşayan ve cinsel konularda da bilgi sahibi olmayan okurlarımızdan sıklıkla benzer sorular geliyor.

Tahlil.com doktorları olarak sizin gibi genç okurlarımıza  önerimiz aşağıdaki bağlantıda yer alan ve hamilelik oluşumuna dair verilen bilgileri sonuna kadar dikkatle okuyup hamileliğin oluşum ve test edilmesi hakkında  bilgi sahibi olmanız.

m************ :

bugun sevgilimleyken benım altımda ince bir tayt ve iç camasırı vardı dısarıdan vajınanın oldugu bölgeye boşaldı ve yaşım cok kucuk daha,hamilelik riski olup olmadıgını hangi belirtiler ile anlarım ?


Cevap:

Anlattığınız gibi bir beraberlik sonrası gebelik olasılığı pek mümkün görülmüyor.
Sıklıkla  erken yaşlarda bu şekilde bir yakınlaşma yaşayan ve cinsel konularda da bilgi sahibi olmayan okurlarımızdan sıklıkla benzer sorular geliyor.
Öncelikle bu kadar erken yaşlarda bu tür ilişkilere girmenizi doğru bulmadığımızı belirtelim.Tahlil.com doktorları olarak sizin gibi genç okurlarımıza  önerimiz aşağıdaki bağlantıda yer alan ve hamilelik oluşumuna dair verilen bilgileri sonuna kadar dikkatle okuyup hamileliğin oluşum ve test edilmesi hakkında  bilgi sahibi olmanız.


m********* :

Erkek arkadaşımın zevk suyu elime geldi ancak kotun üzerinden ben bir müddet sonra lavaboya girdim vajinama elim değmiş midir diye korkuyorum emin değilim adetim iki gün gecikti bir sorun var mıdır?


Cevap:

Hamileliğin nasıl oluştuğu konusunda yeterli bilgi sahibi olmadığınız anlaşılıyor.
Cinsel konularda bilgi sahibi olmadan ve çoğunlukla da  erken yaşlarda bu tür beraberlik yaşayanlardan Tahlil.com'a  buna benzer yüzlerce soru geliyor.Bu soruların çoğu da cinsel bilgisizlikten kaynaklanan sorular.
Muhtemelen yaşınız da küçük.Bu tür durumlarda hamilelik şansı yoktur.
Size önerimiz hamilelik oluşumu ve konuya dair sitemizde yazdığımız yazıları dikkatle okumanız ve bu konuda sorulmuş soru ve cevapları gözden geçirmeniz.Aşağıdaki bağlantıda konuya dair detaylı bilgi ve benzer soru ile cevapları okuyabilirsiniz.

z******** :

Sevgilimle ikimizdede ic camasirlari varken o beni orgazm yapti bende onun pen*sini tutuyordum boxeri in bas kismina bosalmisti herhangi bir girme olmadi sadece bir sure Sonra arkadan ic camasirima degdirdi elle orgazm yaparken hamile olmusmuyumdur?


Cevap:

Bu şekilde hamileliğin oluşması beklenmez.

e******* :

Merhaba. Iki tarafta da kot pantolon ve ic çamaşırı varsa boşalma olduğunda sperm kotlardan geçip gebelik riski oluşturur mu lütfen hızlı cevap verin ..


Cevap:

Erken yaşta ve cinsel konularda bilgi sahibi olmadan bu tarz  ilişki kuran okurlarımızdan sitemize bir çok soru geliyor.
Anlattığınız şekilde bir ilişki ile hamilelik olasılığı yok denecek kadar azdır.

Aşağıdaki bağlantıda yer alan ve hamilelik oluşumuna dair verilen bilgileri sonuna kadar dikkatle okuyup biraz olsun cinsel konularda bilgi sahibi olmanız uygun olacaktır.


k***** :

Merhaba sevgilimle sürtünme yokuyla ilişkiye girdik. Ikimizin de alt tarafında bir şey yoktu. Boşalma olduğunu hatırlamıyorum. Arkadan ilişkiye girmeye çalıştı fakat başarısız oldu. Adetim 3 gün gecikti. Hamile miyim?


Cevap:

Bu şekilde hamile kalmak yok denilecek kadar az. Bir kaç gün daha bekle adet olmazsan gebelik testi yapabilirsin.

k********** :

Merhaba sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ikimizdede iç çamaşırı vardı, hatta onda günlük pad de vardı. Ben de oda boşaldık kendisi bakire ve dediğim gibi üst üsteyken boşaldık hiçbir temas olmadı. Acaba benim iç çamaşırımdan onunkine geçmişmidir, onunkindede kendi suyu vardı ama dediğim gibi günlük padı vardı bide bakire, hamilelik riski varmıdır teşekkür ederim


Cevap:

Kıyafetler üzerinden hamilelik oldukça düşük bir ihtimaldir. Adet gecikmesi bir haftayı geçerse gebelik testi yaptırabilirsiniz. 

S****** :

Merhaba. Bir ay önce hastalığımın son günü üzerimde çıtçıtlı badi vardı erkek arkadaşım vajina çevresine boşaldı. Vajinaya meni değdi mi bilmiyorum. Adet günüm tam zamanında fakat çok hafif düzensiz ve sancısız üstüne görme olabilir mi?Hafif mide bulantısı ve baş dönmesi var sizce hamile olasılgı?


Cevap:

Tarif ettiğiniz rahatsızlıklar bu kadar erken dönemde görünmez. Anlattıklarınıza göre; gebelik ihtimaliniz çok az olmakla birlikte, tahlil yaptırmanızda fayda vardır.

u************ :

Merhabalar sevgılım yanlıslıkla uzerıne bosaldıgım kilodunu gıydı ve vajınasının uzerıne geldi gebe kalma ihtimalı var mıdır spermler çamasıra bulastıgı zaman ölmesi gerekmez mi ?


Cevap:

Kıyafetler üzerinden yaşanan cinsel ilişkidehamileliğin oluşma ihtimali yok denecek kadar azdır ancak yine de adettarihinde bir haftadan uzun bir süre gecikme yaşanırsa gebelik testiyaptırmanızı öneriyoruz.

m******** :

Erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık benim üzerim kot altında citcitli atlet ve kilot vardı erkek arkd boxer ve kot pantolon vardı erkek arkadaşım boşaldı ve benim pantolondan iç camasirna geçti ve o gün ilişkiye girmeden adet ilk günüydü 


Cevap:

Bu şekilde hamilelik ihtimali olmaz.

i****** :

Merhaba.erkek arkadaşımla sürtünerek ilişki yaşadık .kendini tutamadı ve birden göbeğime ve bacaklarımın iç kısmına doğru meni aktı hemen peçeteyle sildik ve duşa girdim peçeteyle bacaklarımı silerken vajinama değmiş olabilir .pen*sinin uç kısmı hiç vajinama gelmemişti hamile kalma riskim var mı?


Cevap:

Bu şekilde hamileliğin oluşma ihtimali neredeyse imkansızdır. Gene de adet gecikmesi yaşanırsa gebelik testi yaptırılabilir.

s********** :

Merhaba sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadık . vajinamın üzerine boşaldı sonra hemen kalkıp yıkadım. 1 nisanda adet görmem gerekiyordu görmedim. 3 nisanda erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. bugün geçikmenin 4.günü sizce hamile miyim?


Cevap:

Henüz bir şey söylemek için erken. Adet gecikmesi bir süre daha devam ederse gebelik testi yaptırılabilir.

n******** :

hamile degilsiniz diyorsunuz ama bendeki bu karin kasik ve bel agrisi neden olabilir o zaman bide mide bulantisi ve bas donmesi

z********************* :

Kız arkadaşımla sürtünerek ilişki yaşadık. onda kilotlu çorap zıbın ve iç çamaşırı vardı. bende boxer ve kot pantolon vardı. lavaboya gidip boşaldım ve sonra devam ettim . vajina ile zevk suyu ve sperm bulaşması olmadı . hamile kalma riski var mıdır. ilişki sırasında boşalmadım.


Cevap:

Vajina bölgesine herhangi bir sperm teması olmamışsa hamilelikten söz edilemez. 

v******** :

Dün nisanlimla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık benim üzerin kot altında citcitli atlet ve kilot vardı nisanlimda boxer ve eşofman vardı nisanlim sürtünürken üstümde boşaldı ve pantolonuma geldi pantolunm islandi vajinanın yan kısmına sizce hamile kalma ihtimalim var mi ?


Cevap:

Kıyafetler üzerinden yaşanan cinsel ilişkidehamileliğin oluşma ihtimali yok denecek kadar azdır ancak yine de adettarihinde bir haftadan uzun bir süre gecikme yaşanırsa gebelik testiyaptırmanızı öneriyoruz.

m************ :

Sevgilimle sütünerek ilişki yaşadık. Adetimin 3-4. günüydü. Bende ped,çamaşır,zıbın ince pijama, Ondaboxer ve pijama vardı. Onun kıyafetinden bana sıvı geldi ama vajinamın üst kısmına yani kemiğimin biraz daha üstüne. ıslaklığını hissettim. sol göğüsümde ağrı var dokunamıyorum. Sizce ihtimal var mı


Cevap:

Sürtünme yoluyla gençlerin beraber olması sıklıkla başvurulan bir ilişki türü.Bu konuda sitemize pek çok soru geliyor.

Bu tür bir ilişkiyle hamilelik şansı neredeyse imkansızdır.
Hamilelik için ise tek bir olasılık vardır.Boşalma sonrası erkeğin menisinin vajinaya girmesi ve yumurta ile buluşması.Ancak sürtünme sonrası vajinaya sperm bulaşı olasılığı var ise az da olsa bir gebelik ihtimali vardır.
Bu durumda da adet tarihinde en az 7 gün gecikme olur ise tedbiren gebelik testi yapılabilir.

g******* :

Kız arkadaşımın iç çamaşarında biraz sperm vardı bir kaç dakika sonra elime iç çamaşırın üzerinden vajina kısmına dokundum hatta içeri bile girdi elim. bu durumda hamilelik ihtimali ne olur ?


Cevap:

Kıyafetler üzerinden yaşanan cinsel ilişkidehamileliğin oluşma ihtimali yok denecek kadar azdır ancak yine de adettarihinde bir haftadan uzun bir süre gecikme yaşanırsa gebelik testiyaptırmanızı öneriyoruz.

s****** :

Selam kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadım.İç çamaşırının ıslandığını söyledi.Benimde iç çamaşırım ıslaktı.2 defa sürtünme yoluyla ilişkiye girdik aynı gün içinde İç çamaşırlarımız varken hamile kalır mı ? Lütfen yardımcı olur musunuz?


Cevap:

Hamile kalma olasılığı yok ama tedbiren test yaptırabilirsiniz 

d********** :

18 yaşındayım erkek arkadaşımla düzenli ilişkimiz var sürtüme yoluyla. genelde bende tayt onda da sort olur. üstüme boşaldığında taytım ıslanıyo hissediyorum. sizce bunun tehlikesi var mıdır ?


Cevap:

Kıyafetler üzerinden yaşanan ilişkilerde hamileliğin oluşma ihtimali yok denecek kadar az olsa da kesinlikle hamilelik oluşmaz denilemez.  

m************** :

Sevgilimle 5 martta sürtünme yoluyla sevistik, bende külot vardı yani temas olmadı. Bir süre sonra üst bedenime boşaldı, 5 dk sonra ise duşa girdim. suyla temizlerken bir şekilde hamile kalma riskim var mi ?


Cevap:

Erken yaşta ve cinsel konularda bilgi sahibi olmadan bu tarz  ilişki kuran okurlarımızdan sitemize bir çok soru geliyor.
Anlattığınız şekilde bir ilişki ile hamilelik olasılığı yok denecek kadar azdır.

Aşağıdaki bağlantıda yer alan ve hamilelik oluşumuna dair verilen bilgileri sonuna kadar dikkatle okuyup biraz olsun cinsel konularda bilgi sahibi olmanız uygun olacaktır.


h******* :

Sevgilimle iç çamaşırlarımız varken sürtünme yaşadık. boşalmadım ama zevk suyum geldi.kız arkadaşım hamile olabilir mi?


Cevap:

Bu şekilde hamile kalınmaz.

d************* :

Surtunme yoluyla iliskiye girdik bende pantalon ve ic camasiri kiz arkadasimda esofman ,zıbın ve ic camasiri vardi...o esnada pantalonumda bozuk para buyuklunde islaklik oldu acaba kiz arkadasimin hamile olma ihtimali var midir


Cevap:

Erken yaşta ve cinsel konularda bilgi sahibi olmadan bu tarz  ilişki kuran okurlarımızdan sitemize bir çok soru geliyor.
Anlattığınız şekilde bir ilişki ile hamilelik olasılığı yok denecek kadar azdır.

Aşağıdaki bağlantıda yer alan ve hamilelik oluşumuna dair verilen bilgileri sonuna kadar dikkatle okuyup biraz olsun cinsel konularda bilgi sahibi olmanız uygun olacaktır.


z******** :

Nisanlimla surtunerk iliskiye girdik. Benim ustumde pantolon vardi.
Nisanlm bosaldi ve islaklik oldu bende. Gecen ay adet oldum ama bu ay 6 gun gecikti adetm.
Ama bende Adenomiyozis hastaligi var yani adetlerim duzensiz hep. Hamilelik riski var mi sizce ? Lufen cevap yazin, tskler simdiden..


Cevap:

Gençler arasında o kadar çok sürtünerek ilişki kuran çift var ki gelen sorulara artık yetişemiyoruz.
Bakireliğe zarar gelmesin diye bu tür  yollarla cinselliği yaşayan sizin gibi genç okurlarımızdan hamilelik şüphesi sebebiyle bir çok soru geliyor.

Sürtünmeli ilişkilerde hamilelik ihtimali yok denecek kadar azdır.Hamilelik tek bir ihtimal dahilinde gerçekleşebilir.
 Boşalma sonrası  erkeğin menisinin vajinanın ağzından  içeri sızması sonrası hamilelik olasılığından söz edebiliriz. 

Buna dair bir şüpheniz var ise, beklenen adet tarihinde de en az  1 haftalıkgecikme sonrası gebelik testi yaptırabilirsiniz.

Aşağıda hamileliğin oluşumuna dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.Okumanızı öneririz...T************ :

Sevgilimle sürtünerek birlikte olduk Ben boşaldıktan sonra kız arkadaşımın İç çamaşırımın üzerine ve elinede sperm bulaştı 5 dakika geçmeden gidip iç çamaşırını değiştirdi ama cinsel bölgeye geldi mi bilmiyoruz,kendisini temizlerken elinede dikkat etmeden kendini temizlemiş hamile kalma durumu varmı


Cevap:

Yaşamış olduğunuz bu tür cinsel yakınlaşmalarda gebelik ihtimali neredeyse yok denecek kadar düşüktür.
Sürtünme yolu ile ve özellikle bakireliğe zarar vermemeyi hedefleyen ilişkilerde gebelik ancak meninin vajina ağzından içeri sızmasıyla mümkündür.
Bu şekilde bir temas ve sperm hücrelerinin vajinaya girme olasılığı var ise, tedbiren beklenen adet tarihinde en az 1 hafta gecikme olması beklenmelidir.Bu süre zarfında da adet görülmez ise, tedbir amaçlı olarak gebelik testi yaptırılması uygun olabilir.

Konuya dair aşağıda çok daha detaylı bilgi bulabilir,  bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları okuyabilirsiniz.

k**************** :

hocam erkek arkadaşımla üzerimizde kıyafetler varken sürtünme yoluyla ilişki yaşadık. boşaldı ve cinsel bölgeye bulaştı bulaştıktan hemn sonra yıkadım aradan 2.5 ay geçti adetim gecikmedi ama hamilelik belirtileri var karın ve göğüs büyümesi gibi acaba üstüne görme veya hamilelik ihtimali var mıdır?


Cevap:

Herhangi bir  cinsel beraberlik sonrası adet gören bir kadının hamile olup olmayacağı ihtimali çok sık merak edilen bir konu.
İlişki sonrası adet kanaması görülmüş ise hamilelik olasılığı ortadan kalkmıştır.
Tahlil.com'da bu ve benzeri binlerce soru cevapladık yüzlerce yazı yayınladık.

Konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve sorulmuş benzeri sorular ile verdiğimiz cevapları okumak içintıklayınız....

s*************** :

Kız arkadaşımla benim çamaşırım yokken sürtünme ile ilişkiye girdik fakat onun çamaşırı vardı çamaşırına çok fazla zevk suyu bulaşmadı bu durumda hamilelik riski nedir


Cevap:

Erken yaşta ve cinsel konularda bilgi sahibi olmadan bu tarz  ilişki kuran okurlarımızdan sitemize bir çok soru geliyor.
Anlattığınız şekilde bir ilişki ile hamilelik olasılığı yok denecek kadar azdır.

Aşağıdaki bağlantıda yer alan ve hamilelik oluşumuna dair verilen bilgileri sonuna kadar dikkatle okuyup biraz olsun cinsel konularda bilgi sahibi olmanız uygun olacaktır.


p******** :

en son regl döneminden 3 hafta sonra erkek arkadaşımla sürtünerek ilişkiye girdik, üzerimizde sadece iç çamaşırlarımız bende de ekstra olarak çıtçıtlı body vardı ve vajinam pen*sinin üzerindeyken boşaldı. boşalırken pen*sini vajinama bastırdı. daha sonra silmeden pantalonumu giydim. Olasılık ne kdr?


Cevap:

Çiftlerde cinsel beraberlik sırasında çamaşır ve çeşitli giysi varken kurulan ilişkilerde, vajinaya meni bulaşı  mümkün değildir.Bu nedenle hamilelik ihtimali neredeyse imkansızdır.

Ancak vajinaya sperm bulaşı söz konusu ile hamilelik olasılığı akla gelebilir.
Bu da zaten çok düşük bir ihtimaldir.Bu durumda adette gecikme olursa idrarda gebelik testi tedbiren de olsa yapılabilir.

Konuya dair aşağıdaki yazılarımızdan da bilgi alabilirsiniz.

Giysiler varken ilişkide hamile kalınır mı?

Hamilelik nasıl anlaşılır? Hangi tür ilişkilerde hamilelik ihtimali bulunmaktadır?

f********* :

Sevgilimle bugun surtunerek iliskiye girdik ikimizdede ic camasir vardi bosaldi islaklik beninde ic camasirima geldi biraz bekledik sonra ben ic camasirimi cikarip vajinami yikadim adet gecikmem oluyor sizce hamilemiyim??


Cevap:

Sürtünme ve benzeri yolla gerçekleşen cinsel yakınlaşmalar sonrası hamilelik ihtimali ancak sperm hücrelerini ihtiva eden meninin vajinaya girmesi ve burada yumurta ile birleşmesi söz konusu ise bulunmaktadır.
.Belirtiğiniz ilişki sonrası vajinaya sperm bulaşı söz konusu ise, bu durumda beklenen adet tarihinde en az 1 hafta gecikme olması halinde gebelik testi yaptırmanız uygundur.

Aşağıdaki bağlantıda da konuya dair detaylı bilgiler bulabilirsiniz.

m******** :

Sevgilimle yaklasik 2 hafta once surtunerek iliskiye girdik. Uzerimizde ic camasirlarimiz vardi. Islaklik hissettim.Suphelendim. Ama tam gununde regl oldum. Yani hic gecikme olmadi. Ama yinede icim hic rahat degil. Ustune denilen olay olmus olamaz dimi?


Cevap:

Üstüne görme kadınlar tarafından sıklıkla  merak edilip araştırılan ancak çoğunlukla da iyi bilinmeyen bir konudur.Ne yazık ki bu konuda internet ortamında bir çok yanlış bilgi de bulunmaktadır.
Öncelikle size şu konuyu belirtmeliyiz.Üstüne görme vajinal bir kanama olup nadiren görülen bir durumdur.Kadınlar arasında yerleşme kanaması olarak da bilinir.
Üstüne görme gebe olan kadınlarda görülür.Sıklıkla adet kanaması ile  de karıştırıldığından oldukça merak edilmektedir
Üstüne görmeyi adet kanaması ile ayırt etmek çok kolaydır.
Adet kanamasını hamile olmayan kadınlar görürken üstüne görme olarak da bilinen yerleşme kanamasını gebe olan kadınlar görür.Böyle bir şüphe olduğunda kanamanın adet kanaması olup olmadığını anlamak için basit bir gebelik testi yapılması yeterlidir.
Kanama adet kanamasıysa gebelik testi negatif, üstüne görme ise gebelik testi pozitif olacaktır.
Ayrıca üstüne görme kanaması  normal adet kanamasından çok daha hafiftir, kanama miktarı azdır ve kanama daha  düzensizdir.
Adet kanaması daha çok miktarda kanama ile seyretmektedir.  

Aşağıdaki yazımızda üstüne görme ile adet kanaması arasındaki farkları öğrenebilirsiniz.Ayrıca üstüne görmenin ne olduğu ve nasıl bir kanama olduğuna dair de detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üstüne görme adet kanamasından nasıl ayırt edilir?

a******* :

30 günde adet bi oluyorum.adet başladıktan 9-10 gün sonra yaşadığım ilişkide hamilelik ihtimali düşük mü?


Cevap:

Hayır düşük değil, yüzde vermek mümkün değil.Ancak bu dönemde ilişki sonrası hamile kalabilirsiniz.

a*********** :

Kız arkadaşımın altında kilotlu çorap ve bende boxer vardı kız arkadaşım 5 gün önce adet olmuştu ve kız arkadaşım bozuk değil kız arkadaşımla sürtünerek ilişki yaşadık ve ben boxerımın içine boşaldım ve kız arkadaşım vajinasının sol kenarında hissetti lütfen hızlı cevap verin hamile kalır mı?


Cevap:

Spermler kıyafetlerden geçemez ve gebelik oluşturmaz. Kız arkadaşınızın hissettiği ıslaklıktır, sperm taşımaz.

a*********** :

Kız arkadaşımda kilotlu çorap ve kilodu vardı bende boxer vardı sürtünerek boşaldım ama kız arkadaşım kendisine sıvının değmediğini söyledi hamilelik varmıdır


Cevap:

Çiftlerde cinsel beraberlik sırasında çamaşır ve çeşitli giysi varken kurulan ilişkilerde, vajinaya meni bulaşı  mümkün değildir.Bu nedenle hamilelik ihtimali neredeyse imkansızdır.

Ancak vajinaya sperm bulaşı söz konusu ile hamilelik olasılığı akla gelebilir.
Bu da zaten çok düşük bir ihtimaldir.Bu durumda adette gecikme olursa idrarda gebelik testi tedbiren de olsa yapılabilir.

Konuya dair aşağıdaki yazılarımızdan da bilgi alabilirsiniz.

Giysiler varken ilişkide hamile kalınır mı?

Hamilelik nasıl anlaşılır? Hangi tür ilişkilerde hamilelik ihtimali bulunmaktadır?

o************ :

iyi günler sevgilimle ile çıplakken sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. boşalma olmadı zevk sıvısının gelip gelmediğini bilmiyoruz. ama her sürtünmeden sonra kendisi duş aldı. adeti normalde de çok düzensizdi. 45 gündür adet olmuyor hamile olma ihtimali var mı?


Cevap:

Sürtünme yoluyla cinsel beraberlik  özellikle evlilik öncesi  genç çiftler tarafından  çok sık başvurulan bir yöntemidir.Bakire kızlar bakireliklerine zarar gelmesin diye bu ilişkiyi sıklıkla tercih etmektedir.
Tahlil.com'da bu konuda binlerce soru yanıtladık.Elimizden geldiğince de sizin gibi genç okurlarımızı bilgilendirmeye çalışıyoruz .
Sürtünerek boşalma sonrası, sperm hücrelerinin vajina içine girmesi halinde bir hamilelik olasılığı bulunmaktadır.Bu da çok yüksek bir olasılık değildir.
Fakat  bu konuda bir endişeniz var ise gebelik testi yapılması kafanızı rahatlatacaktır.
Konuya dair yazdığımız yazı, verdiğimiz cevaplar ve bu konuda Tahlil.com doktorlarının uyarı ve önerilerini okumak için tıklayınız....

p********* :

Merhaba sevgilmle sürtünerek ilişki yasadik boşalma olmadı zevk suyunu pen*ste hiç hissetmedim aşağı yukarı gidip gelme oldu vajinaya ama üç kısmını degirmedim girmeden olmadı sevgilin adeti 12 gün gecikti 5.ve 9. Günü ve bugün test yaptı hepsi negatif çıktı halaadet igelmedi hmilemidir


Cevap:

Gebelik ihtimali olmadığını söyleyebiliriz.İçiniz rahat olsun.

b****** :

Kız arkadaşımla sürtünerek bir ilişkiye girdik bende iç çamaşırı vardı onda kilotlu çorap badi ve kilot vardı kilotlu çoraba çok küçük bir damla gelmiş spermlerin bu kadar tabakadan geçme özelliği var mı ve bir sorum daha var spermler oksijenle temas edince yani dışarı boşalınca ölür mü


Cevap:

Spermler dış ortamda bir süre canlı kalabilirler. Ayrıntılı bilgi için tıklayın. 

k************ :

4 gün önce kız arakdaşımla benim üzerimde boxer varken o ise çıplak iken sürtünme ile boşaldım. onun cinsel organında hafif ıslaklık vardı. ondan mı benden mi anlayamadık. hamilelik riski varmıdır? şimdiden teşekkür ederim


Cevap:

Küçük yaşlarda  olup  cinsel konularda bilgi sahibi olmadan  cinsel  deneyim yaşayan sizler gibi pek çok okurumuz var.
Bu tür  ilişki sonrası hamilelik korkusu ile bizlere bir çok soru geliyor.
Bize yazdığınız ilişki türünde  hamilelik ihtimali pek mümkün görülmüyor.

Tahlil.com doktorları olarak size önerimiz mutlak suretle aşağıdaki bağlantıyı dikkatle okuyup hamilelik oluşumuna dair bilgi sahibi olmanız.

Aşağıdaki bağlantıda belirtilen yazıları ve sorulmuş benzer soru ve uzmanlarımızca verilen cevapları dikkatle okursanız bu konuda bilgi sahibi olacağınızı umuyoruz.

j********** :

Kız arkadaşımla kıyafetler varken sürtünme yoluyla ilişkiye girdik hiç sürtünürken boşalmadım, Kız arkadaşım 1. ay adet olduğunu söyledi 2. ay olmadı 3.ay az geldi 4. ay adet olduğunu söyledi kız arkadaşımın birçok cinsel problemi var adeti zaten düzensizdir, hamilelik şansı var mıdır ?


Cevap:

Hamilelikten söz edilemez.

m************ :

Merhaba iyi akşamlar ben 2 gün önce nişanlımla sürtünme yolu ile ilişki yaşadım ve o sürtünürken boşaldı ve boşaldıktan sonra 2 3 dakika daha devam ettik bende kilot onda ise boxer vardı bittikten sonra kilodumda ıslaklık vardı ve değiştirme şansım olmadığı peçete koydum hamile kalırmıyım korkuyorum


Cevap:

Hamilelik ihtimali oldukça düşüktür. Adet tarihinizi takip etmenizi, gecikme olursa gebelik testi yaptırmanızı öneriyoruz.

d************ :

E.19 yaş ekim sonu sort boxer-Pijama kilot varken sürtünmeyle ilişki yaşadık.boşalmak istediğim zaman banyoya giderek boşaldım sonrasında devam ettik bittikten sonra boxerimda küçük damla gördüm ve hamilelik korkusu yaşiyoruz.et ete değmedi.7 kasım adet bu ay gecikti akıntı kusma bulantı var korkuyorz


Cevap:

İlişki sonrasında adet görülmüşse hamilelikten söz edilemez.Ancak bu ay ki adet tarihinde gecikme devam ederse nedenini öğrenmek için bir kadın doğum uzmanına başvurabilirsiniz. 

p****** :

Erkek arkadasimla sürtünme yoluyla ilişki yaşadım bende camasir vardi . adetimden 3 gün önceydi şuan adet oldum ama 2 günü biraz azaldı hamilelik ihtimali hala var mi


Cevap:

Adet gören birinin hamile olma  olasılığı yoktur.Bu konuda ne yazık ki, bir çok internet sitesinde yalan yanlış bilgiler yer almakta ve okurlarımızın da kafası karışmaktadır.
Adet gören birinin neden hamile olamayacağına  dair Tahlil.com'da defalarca soru cevapladık ve bilgilendirici yazılar yazdık.
Size önerimiz aşağıda sizin için hazırladığımız bağlantıları dikkatle okuyarak konuya dair bilgi sahibi olmanız.


Üstüne görme olarak da bilinen ve gebelerde görülen yerleşme kanaması da sıklıkla adet görmekle karıştırılıyor, aşağıdaki yazımızda da adet görme ile üstüne görme arasındaki farkın ne olduğu anlatılıyor, bunu da okumanızı öneriyoruz.

c*************** :

Kız arkadasım yüz üstü yatarken sürtünme yoluyla boşalma oldu benim üzerimde pijama ve boxer vardi onda iç çamaşırı ve günlük ped vardı meniyi poposunun altinda bacagında hissetti vajinaya ulasıp ulaşmadıgını bilmiyoruz hemen iyice yıkadık adetine 2 gün varken yaşandı hamilelik riski olabilir mi


Cevap:

Hamilelik ihtimali çok mümkün görünmüyor ancak gene de adet tarihini beklemenizi ve gecikme olup olmadığını takip etmenizi tavsiye ederiz. 

r************** :

Sevgilimle surtunme yoluyla iliski yasadik. Bende 3 kat kkiyafet vardi onda yoktu. Bir kez bosaldi esofmanima. Adetten sonra 3. Gundu. Gebelik ihtimali var mi?


Cevap:

Erken yaşta ve cinsel konularda bilgi sahibi olmadan bu tarz  ilişki kuran okurlarımızdan Tahlil.com'a bir çok soru
Öncelikle şu konuyu önemle vurgulamalıyız.
Bu şekilde bir ilişki ile hamilelik olasılığı yoktur.

Aşağıdaki bağlantıda yer alan ve hamilelik oluşumuna dair verilen bilgileri sonuna kadar dikkatle okuyup biraz olsun cinsel konularda bilgi sahibi olmanız uygun olacaktır.


r************** :

Spermler kıyafet varken vajinaya geçer mi


Cevap:

Yukarıdaki yazıyı boş yere yazmadık. Dikkatle okursanız aradığınız sorunun cevabı var.

e******** :

Merhabalar sürtünme ile beraberlik sonrası boşalma olmadı fakat korktum ve cok stres yaptım. Adetim ise 12 gün gecikince evde test yaptım negatif çıktı yalnız idrarımı boşalttığm kap çok az ıslaklıktan nemlı olduğunu hatırladım. Idrarımı cok bosaltmıştım ama. Bu nem testi etkiler mi?


Cevap:

Bu nem testi etkilemez.
Adet gecikmesi sadece gebelik nedeniyle olan bir durum değildir.
Kadınlarda adet gecikmesinin bir çok nedeni vardır.
Aşağıda gebelik dışı nedenlerle adet gecikmesinin görülebildiği durumları inceleyebilirsiniz.s******** :

merhaba,
erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla seviştik sonrasında bir anda vajinamın biraz yukarına boşaldı
hemen silldik hatta yıkadım ama hamile kalmaktan korkuyorum adetim gecikti yardımcı olurmusunuz


Cevap:

Genç çiftlerimizin sıklıkla başvurduğu bu tür cinsel beraberliklerde hamilelik şansı normal bir cinsel ilişkiye göre çok daha düşüktür Hamilelik ihtimali ise tek ve son derece düşük  bir olasılığa bağlıdır. O da ancak spermlerin vajina içine bulaşması durumudur.
Bu tür bir olay gerçekleştiğinde gebelik olasılığından söz edebiliriz.
Yaşadığınız beraberlik sonrası bu tür bir durumdan kuşkulanıyorsanız şu aşamada yapmanız gereken beklenen adet tarihinde  en az 1 hafta gecikme olursa kan veya idrarda gebelik testi yapılmasıdır.
 Hamilelik, gebelik ihtimali ve gebelik testlerine dair Tahlil.com'un hazırlamış olduğu yazılar ve konuya dair sorulmuş binlerce soru ve cevabı okumak için tıklayınız....

e********* :

Erkek arkadasımla 5 gün önce sürtünme yoluyla ilişki yasadık ikimizdede iç çamaşarı vardı.ten teması olmadı.vajinama pen*si temas etmedi cıplak olarak. Üzerimde ıslaklık hissetmedim.daha sonra hemen pantolonumu cektim .Pantolonumu giydiğimde üzerinde ıslaklık vardı. Hamile kalma olasılıgım nedir?


Cevap:

Çamaşır, mayo, ped veya elbise varken kurulan ilişkilerde, vajinaya meni bulaşı pek mümkün değildir.Bu nedenle hamilelik ihtimali neredeyse imkansızdır.

Ancak vajinaya sperm bulaşı söz konusu ile hamilelik olasılığı akla gelebilir.
Bu da zaten çok düşük bir ihtimaldir.Bu durumda adette gecikme olursa idrarda gebelik testi tedbiren de olsa yapılabilir.

Konuya dair aşağıdaki yazılarımızdan da bilgi alabilirsiniz.

Giysiler varken ilişkide hamile kalınır mı?

Hamilelik nasıl anlaşılır? Hangi tür ilişkilerde hamilelik ihtimali bulunmaktadır?

c********* :

merhaba,bir kaç gün önce erkek arkadaşımla tersten ilişkiye girdik.Dışarıya boşaldı.Ve bir kaç dakika sonra pen*si ile vajinama sürtündü.Acaba hamile kalma ihtimalim var mı?Bir kaç gündür midem bulanıyor başım dönüyor ama acaba bu psikolojik olabilirmi?çünkü korktuğum için çok stres yaptım.


Cevap:

Arkadan ilişki, ters ilişki gibi   normal olmayan ilişkilerde hamilelik şansı mümkün değildir.
Hamilelik için çok düşük de olsa sadece bir olasılık bulunmaktadır.
Boşalma sonrası menininanüsten çıkıp vajinaya sızması ve bulaşmasıdır.Bu durumda vajinaya giren sperm hücreleri gebeliğe sebep olabilir.
Bu da oldukça zayıf bir olasılıktır.Ancak tamamen de imkansız değildir.Bu tür bir ihtimal söz konusu ise beklenen adet tarihinde en az 7 günlük bir gecikme olduğunda gebelik testi yapılabilir.
Arkadan ilişkinin bir diğer riskli yanı ise, an*l ilişki hedeflenmesine rağmen yanlışlıkla vajinaya giriş ihtimalidir.
Bu durumda da kaçınılmaz olarak gebelik riski de olacaktır.

Konuya dair ve hamilelik olasılıkları ile ilgili aşağıdaki yazımızda detaylı bilgi bulabilir ve konuya dair benzer sorulara uzmanlarımızca verilmiş cevapları okuyabilirsiniz.

m******* :

bundan 3 ay once erkek arkadasimla surtunmeli bir iliski yasadim.
Ilk ay cok stres yaptigim icin 3 gun gecikip adet oldum ikinci ay gunu gunune oldum. Sonrasinda bir iliski daha yasadik fakat vajina ve pen*s temasi olmadi. Simdide bu ayin 7sinde olmam gerekirken hala adet olmadim neden kaynaklanir


Cevap:

Yaşadığınız beraberliğin ardından  adet görülmüş olması  gebelik ihtimalinin bulunmadığını gösterir.
Gebelikten söz edemeyiz bu durumda.

Adet gören birinin neden hamile olamayacağı hakkında detaylı bilgi almak isterseniztıklayınız....

j********** :

Kız arkadaşımla bende boxer eşofman onda kilot tayt varken sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. ağızdan ilişki yaşadık. Kız arkadaşımın hamile olma şansı var mı boşalma olmadı hiç bir şekilde. Teşekkürler.


Cevap:

Kıyafetler üzerinden sürtünmeli şekilde yaşanan cinsel ilişkide hamileliğin oluşma ihtimali yok denecek kadar azdır. Gene de adet gecikmesi 1 haftadan fazla yaşanırsa gebelik testi öneriyoruz. 

S********* :

Erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla bir şeyler yaşadık, onun üzerinde iç çamaşırı ve pantolon vardı benim üzerimde ise hiç bir şey yoktu, erkek arkadaşım boşalmadı fakat zevk suyu pantolona bulaşmıştı ve vajinamla temas etti, 36 saat sonra ella ertesi gün hapı kullandım. Hamile kalma olasılığım var mı?


Cevap:

Zevk suyu bulaşı ile hamileliğin oluşma ihtimali yok denecek kadar azdır ancak adet tarihinizi takip etmenizi, gecikme yaşarsanız gebelik testi yaptırmanızı öneririz. 

c*********** :

Üzerimiz giyinikken cinsel bolgenin degmesi ilişki sayilirmi boşaldiysada ve ben bakireyim hamile kalabilirmiyim?


Cevap:

Bu şekilde hamile kalınmaz.

z******* :

Üzerimde eşofman ve iç çamaşır kız arkadaşımı üzerinde eşofman ve iç çamaşırıı vardı. Beraber sürtünme yolu ile tatmin olmaya çalışıyorduk. Ben boşaldım. Kendi pijamamnın üstünde ufak ıslaklık geçmişti. Kız arkadaşımın elbisesinde ıslaklık yoktu. gebe kalma ihtimali varmı? hap kullanmak lzm mı


Cevap:

Hayır kesinlikle gebe kalma ihtimali yok.

m************* :

Merhabalar ben arkadaşımla sürtünme iliskiyr
girdim bende ped vardı ve günlük kıyafetlerimiz vardı hiç boşalma olmadı geçen ay adet oldum ama bu ay olmadım hamile olabilir miyim lütfen yardım edin


Cevap:

Anlattığınız gibi bir beraberlik sonrası gebelik olasılığı pek mümkün görülmüyor.
Sıklıkla  erken yaşlarda bu şekilde bir yakınlaşma yaşayan ve cinsel konularda da bilgi sahibi olmayan okurlarımızdan sıklıkla benzer sorular geliyor.

Tahlil.com doktorları olarak sizin gibi genç okurlarımıza  önerimiz aşağıdaki bağlantıda yer alan ve hamilelik oluşumuna dair verilen bilgileri sonuna kadar dikkatle okuyup hamileliğin oluşum ve test edilmesi hakkında  bilgi sahibi olmanız.

s************ :

Erkek arkadaşımla haftada 2-3 defa sürtünme yoluyla ilişkiye giriyorum ama hiçbir şekilde gerçek bir temas olmuyor, her defasında üzerimizde kıyafetler oluyor. Bu şekilde yaşanan bir ilişkide spermin kıyafetlerden geçip vajinaya ulaşma imkanı var mıdır ? Hamile kalır mıyım ?


Cevap:

Kıyafetler üzerinden spermlerin vajinaya ulaşmasını beklemek yok denecek kadar az bir ihtimaldir. Adetiniz düzenli devam ediyorsa hamileliği düşündürecek bir durum yoktur. 

d************* :

Kız arkadasınla surtunme yolu ile iliskiye girdik bnm ustumde sort ve boxer vardı onda ise pijama ve ic camasırı vardı bosalmam sonucu bnn sortumdan ona gecen ıslaklık hamile bırakabilir mi


Cevap:

Çoğunlukla erken yaşlarda ve cinsel konularda bilgi sahibi olmadan bu tür deneyimler yaşayan sizin gibi bir çok okurumuz var.Çoğunlukla da ilişki sonrası hamilelik korkusu ile bizlere bu türsorular soruyorlar.
Belirtiğiniz şekillerde hamilelik ihtimali pek mümkün görülmüyor.

Ancak size önerimiz mutlak suretle aşağıdaki bağlantıyı dikkatle okuyup hamilelik oluşumuna dair bilgi sahibi olmanız.Aşağıdaki bağlantıda belirtilen yazıları ve sorulmuş benzer soru ve uzmanlarımızca verilen cevapları  dikkatle okursanız bu konuda bilgi sahibi olacağınızı umuyoruz.

n********* :

Kız arkadaşımla cinsel ilişkiye girdik adet donemi bittikten 4-5 gün sonra içine boşalma olmadi ve bu ayda adet oldu ... acaba hamile kalmış mıdır? :-( tam 1 aydır çekiyoruz yardim edin :-( ama lütfen açıklayıcı olsun :-(


Cevap:

İlişki sonrasında adet görülmesi yumurta hücresinin spermle döllenmediği yani hamileliğin oluşmadığı anlamını taşır. 

a****** :

Merhabalar
14 gün önce partnerimle sürtünme ile ilişki yaşadık
bende boxer onda iççamaşırı vardı ve ben boşaldım onun iç çamaşırı ıslandı
normalde adet olması gerekiyordu 1 hafta gecikti
hamile kalma ihtimali nedir?


Cevap:

 Üzerlerinde kıyafet veya çamaşır varken ilişkiye giren genç okurlarımızdan sıklıkla bu tür sorular geliyor. Bu soruların bir çoğu da cinsel konularda bilgisizlikten kaynaklanıyor.
  Öncelikle merakınızı giderelim  bu tür ilişkilerde hamilelik şansı yoktur veya yok denecek kadar azdır..Bu konuya dair çok daha detaylı bilgiyi, sorulmuş benzer soru ve Tahlil.com uzmanlarınca verilmiş cevapları  aşağıdaki bağlantılarda bulabilirsiniz.

Giysiler varken ilişkide hamile kalınır mı?

Hamilelik nasıl anlaşılır? Hangi tür ilişkilerde hamilelik ihtimali bulunmaktadır?

h******* :

Merhabalar.Ben geçen ay evde kendime kartuşla sir ağda yaptım fakat kollarımda kararmalar oldu.Sizce bunun sebebi nedir ve bu lekeleri geçirecek bir formül ya da ilaç var mıdır? Teşekkürler...


Cevap:

Evet vardır, dermatoloji uzmanına gitmenizi öneririz, sitemizden ilaç önermemekteyiz..

d***************** :

Hocam 20 gün önce kıyafetlerle sürtünmeli ilişki yaşadım.Erkek arkadasımda esofman vardı aynı şekilde bende de,o boşaldıysa bile ben herhangi bir boşalmayı üzerimde hissetmedim,Kafamı kurcalayan adetim 10 gündür gecikiyor.Gebelik söz konusu mudur? yoksa yumurtalığımda 4cmlik kist var,o sebep olur mu


Cevap:

Adet olmama sebebinin gebelikle alakası yok.

a********* :

haziranda yüzeysel ilişki yaşadım. çamaşırıma boşaldı sonrasında yıkadım zevk suyundan emin değilim. iki saat sonra ella hapı attım. temmuzun 13ünde normal adet günümde adet oldum. yoğunluğu azdı. sonra agustosun 11inde adet oldum bu ayın 13ünde adet oldum normal pıhtılıydı ama hala acaba diyorum?


Cevap:

Yaşadığı ilişki sonrası çoğunlukla pişman olan veya hamilelik ihtimali nedeniyle oldukça huzursuz olan okurlarımız da, bazen psikolojilerini bozacak kadar derecede hamilelik korkusu bulunuyor.

Adet görmüş olsa da hamile olacağından hala şüphelenen, gördüğü adet kanamasını üstüne görme zanneden ama aslında üstüne görme ile adet kanaması arasındaki farkı bile bilmeyen veya gebelik testi negatif çıktığı halde yine de hamilelik korkusu olan okurlarımıza önerimiz, bu kuşkuları giderek daha da artıyorsa psikolojik bir destek almaları yönünde.
Ayrıca sakin bir kafayla ve dikkatli bir şekilde aşağıdaki bağlantıda verilen tüm konuları detaylı şekilde okumanız da, bilgisizlik nedeniyle duyabileceğiniz korkuları yenmenizde işe yarayacaktır.

a************ :

Adet bitiminden 2gun snra sevgilmlyken ben yüzustu yatiyordum üzermde ince ic camasirm ve baksırm vardi.uzerime bosaldi.baksirim islandi.Bi on dk snra uzerimdekileri değiştrirrken baksirima akan sivinin iç camasirmi oradanda kalcami islattigni farkettm.bu sivinin vajinaya girmiş olma ihtimali var mi


Cevap:

Çoğunlukla erken yaşlarda ve cinsel konularda bilgi sahibi olmadan bu tür deneyimler yaşayan sizin gibi bir çok okurumuz var.Çoğunlukla da ilişki sonrası hamilelik korkusu ile bizlere bu türsorular soruyorlar.
Belirtiğiniz şekillerde hamilelik ihtimali pek mümkün görülmüyor.

Ancak size önerimiz mutlak suretle aşağıdaki bağlantıyı dikkatle okuyup hamilelik oluşumuna dair bilgi sahibi olmanız.Aşağıdaki bağlantıda belirtilen yazıları ve sorulmuş benzer soru ve uzmanlarımızca verilen cevapları  dikkatle okursanız bu konuda bilgi sahibi olacağınızı umuyoruz.

a************* :

Merhablar 14agustosta adet olmuştum erkekarkadasımla 22agustosta ilişki yaşadık iççamaşırım vardı erkekarkadsımın yoktuvajinaya boşalma olmadı zevksuyu iççamaşırıma değse hamilekalırmıyım diye sormuştum daha önce10 eylüldeadetimi oldum7günsürüyor dün6günümdü sonundakahverengiakıntı geldi sizce nedir


Cevap:

Bu şekilde bir ilişki ile hamilelik ihtimali mümkün görülmüyor.Çoğunlukla erken yaşlarda bu tür beraberlik yaşayan ve cinsel konularda da bilgi sahibi olmayan okurlarımızdan zaman zaman böyle çok da anlamlı olmayan sorular geliyor.

Size önerimiz aşağıdaki bağlantıda yer alan ve hamilelik oluşumuna dair verilen bilgileri sonuna kadar dikkatle okuyup biraz olsun cinsel konularda bilgi sahibi olmanız.

k***************** :

Iki hafta önce sevgilimle arkadan iliski yasadim normalde ayin 15inde adet olmam lazım fakat olmadım bugun de kahverengi bi sıvı geldi be kasiklarim şiş iki gun once başım dönüp midem bulandi hamile muyim acil cevap


Cevap:

Yaşadığınız ve bu tür  normal olmayan ilişkilerde hamilelik şansı mümkün değildir.
Hamilelik için çok düşük de olsa sadece  bir ihtimal bulunmaktadır. Bu da boşalma sonrası sperm hücrelerinin anüsten çıkıp vajinaya sızması ve bulaşmasıdır.Bu ihtimal de oldukça düşüktür. Ancak bu tür bir ihtimal söz konusu ise beklenen adet tarihinde en az 7 günlük bir gecikme olduğunda gebelik testi yapılabilir.

Konuya dair ve hamilelik olasılıkları ile ilgili aşağıdaki yazımızda detaylı bilgi bulabilir ve konuya dair benzer sorulara uzmanlarımızca verilmiş cevapları okuyabilirsiniz.

d***************** :

2 hafta önce üzerimde kıyafetler varken sürtünme yoluyla ilişki yaşadık diyeceğim fakat hep geri durdum saniyelik değmeler oldu.Boşalma söz konusu değil fakat adetimin gecikmesinn 2. günü.Yumurtaliğimda kist vardı o sebep olabilir mi?


Cevap:

Gebelik ihtimalin yok.

g******* :

Hocam sevgilimle kıyafetler varken üstümüzde arkamdan boşaldı ama hiç bir şekilde tenime temas etmedi diye biliyorum çünkü hissetmedim . ama adet günüm geldi olmadım 4 gün geçti gebelik testi yaptım negatif çıktı . Kasıklarımda ağrı var çok su içiyorum tuvalete çıkıyorum hala adetim gelmedi.


Cevap:

Birkaç gün daha bekleyin adet gecikmeniz bir haftayı bulduğunda test yaptırırsanız daha kesin netice alabilirsiniz.

n******** :

sevgilimle üzerinde iç çamaşırı varken sürtünme yoluyla ilişkiye girdik bende ise kondom vardı bir ara kondom yırtıldı yanlız iç çamaşırı tanga diye adlandırılan çamaşırdı kesinlikle boşalma olmadi ama yırtılan kondomdan zevk suyu bulaşmış olabilir bu durumda gebelik riski varmıdır


Cevap:

Gebelik riski yok denebilir..

t******** :

sevgilimle kıyafetler üstümüzdeyken sürtünme yoluyla ilişkiye girdik sevgilim adetleri çok düzenlidir bundan sonra tam adet gününde kanaması oldu ve adetinde oldugu gibi 6 gün sürdü bu üstüne görme olabilir mi


Cevap:

Kıyafetli ilişkide gebelikten bahsedilemeyeceğinden, üstüne görmeden de bahsedilmez.

b************ :

4-8 agustos arasinda adet oldum 11 13 ve 17 agustos erkek arkadasimla surtunme yoluyla iliskiye girdik vajina bolgesine bosalma olmadi ikimizinde uzerinde ic camasirlarimiz vardi fakat ben gebelik riskinden korkuyorum iliski esnasinda menisi veya zevk suyu uzerime dokunmus olsa bile risk varmi


Cevap:

Ne yazık ki cinsel konularda bilgi sahibi olmadan bu tür ilişki kuranlardan sitemize bu tarz sorular geliyor.Bu şekilde bir ilişki ile hamilelik olasılığı yok denecek kadar azdır.

Aşağıdaki bağlantıda yer alan ve hamilelik oluşumuna dair verilen bilgileri sonuna kadar dikkatle okuyup biraz olsun cinsel konularda bilgi sahibi olmanız uygun olacaktır.


v************ :

Sevgilim le 3 hafta önce sürtünme yoluyla ilişki ye girdik et ete dokunma olmadi sevgilim in vajina üstüne boşaldım kilodu islanmamis vr 3 4 saat sonra banyo yapti bu gün adet oldu biraz erken tabi igne vuruldu her ay gibi bu ayda adet sancisi icin kanamasi az ve birde basi cok dönüyor risk var mı


Cevap:

Hamile kalma riski yoktur.

h******* :

Merhabalar. Uzun süre sonra korunmasız bir ilişki yaşadım. Boşalma olmadı, zevk suyuyla hamile kalınır mı? ilişki sonrası hemen adet kanamam başladı fakat bir önceki seferlere göre çok az ve düzensiz oldu. Hamilelik riski nedir? Teşekkürler.


Cevap:

Zevk suyu ile hamilelik ihtimali oldukça düşüktür ancak gene de böyle bir ihtimal bulunmaktadır. Gebelik testi yaptırmanızı öneriyoruz. 

y*********** :

Sevgilimle 4 ay önce onda boxer bende iç çamaşırı ve kilotlu çorap varken sürtünmeyle ilişki yaşadık hiç bir şekilde et ete dokunmadı ama sevgilim boşaldı ve o an üstünden kalktım. Fakat şu an karnımda hafif şişlik var. İlişkiden sonra 4 gün erken geldi adetim fakat şu an normal .Hamile miyim?


Cevap:

İlişki sonrasında düzenli bir adet kanaması gördüğünüz için hamile olmadığınızı söyleyebiliriz. 

d*********** :

Kız arkadaşımla birkaç gün önce sürtünme ile ilişkiye girdik. Onda iç çamaşırı + ped vardı bende bir şey yoktu. İlişki sonunda vajina bölgesine doğru bir boşalmam oldu. Hamile kalma riski var mıdır ?


Cevap:

Risk düşük de olsa vardır. Adet gecikmesi 1 haftadan fazla olur ise gebelik testi yaptırabilirsiniz. 

v************ :

Sevgilimle 2 hafta önce sürtünme yoluyla iliskiye girdik. Sevgilimin sortunun uzerine boşaldım vajina üstüne gelmedi ve de kilotu islanmamisti 3 4 saat sonra banyo yapti hamile kalma olasiligi var mi ?? Korkuyorum islansa da hamile kalir mi vajina üstüne gelmedi hic bir şekilde. Cevap bekliyorum? ?


Cevap:

Risk yoktur..

t***** :

Kız arkadaşımla sürtünme yoluyla birlikte olduk sadece onda camaşır vardı fakat beline ve poposuna boşalma oldu .spermler beli ve kuyruksokumunda teniyle temas etti sonra banyoya gidip yıkadı , hamile kalma riski varmidir ? spermlerin aşağıya akıp akamadıgını bilmiyoruz


Cevap:

Akıp akmadığını biz de bilmiyoruz, bu yüzden risk olabilir..

m***** :

Merhaba 8 gün once sürtünme yoluyla iliski yaşadım ikimizinde üzerinde ic çamaşırı ve pantolonlarimiz vardi ikimizde bosaldik acaba sperm pantolondan gecermi hamile kalirmiyim reglime 13 gun var daha cok korkuyorum bugune kadar pantolon uzerinden hamile kalan oldumu ??


Cevap:

Hayır bu şekilde hamilelik olmaz. Hamilelik olması için tam bir birleşme gerekiyor.

t********** :

31 mayısta kız arkadaşıma sürtünmeli şekilde ilişki oldu.bende boxer pantolon onda sadece iç çamaşırı vardı.ben pantolonuma boşaldım .ondan sonra kucağıma oturdu sadece. 1 adetini 18 haziranda 2.adetini 22 temmuzda oldu sizce hamile olabilir mi ?


Cevap:

İlişki sonrasında düzenli adet görüldüğü için hamilelikten söz edilemez. 

h***** :

Sevgilimle bibucuk ay once surtunme yoluyla iliskiye girdik bende boxer pijama onda gecelik vardi bnden zevk suyu akti ic camasirinin yana kaydigini ve islaklik hissettigini soledi adet zamani kanamasi oldu ama normalden az ve yaklasik on gun surdu acaba normal kanamami oldu yoksa ustune gorme mi


Cevap:

Partnerinizin adet görmesi ve sizin kıyafetli olmanız gebeliğin olmayacağını ifade eder.

h****** :

merhaba hocam dün kız arkadaşımla girdigim sürtünme ile ilişkide kıyafetlerimiz vardı boşaldıgımda paltolonunda 1 tl büyüklügünde iz kalmıştı hamile olma riski var mı ? ertesigün hapı kullanalım mı ?


Cevap:

Kıyafetin üzerinde olan meni anlamsızdır gebeliğe sebep olmaz.

v************ :

Sevgilimle 4 gün önce surtunerek iliski yasadik onda şort kilot bende baksir vardi sortunun uzerine boşaldım vajinasinin biraz üzerine 1 tl büyüklüğünde de vajina üstüne hamile kalir mi açık hiç bir trmas olmadı ??? Cevap bekliyorum hocam


Cevap:

Risk yoktur..

d********* :

Hocam merhaba.Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadık. Zevk suyu birkaç saniye özel bölgeme değdi. Göbeğime boşaldı , onun değmediğinden eminiz. Adetim normalde düzenlidir ama 6 gün gecikti. Acaba hamile miyim diye düşünmekten stres yaptığım için mi gecikiyor yoksa zevk suyuyla hamile mi kaldım?


Cevap:

Zevk suyu ile hamilelik oluşumu oldukça düşük bir ihtimaldir. Ancak adet gecikmesi yaşadığınız için gebelik testi yaptırmanızı öneriyoruz. 

m********* :

Hocam merhaba. Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadım. Bende kot pantolon onda da kumaş pantolon vardı. Onun pantolonu ıslanmıştı ben de ilişki sırasında onun pantolonuna dokununca elimde ıslaklık hissettim. Sizce hamilelik riski var mıdır?


Cevap:

Kıyafetler üzerinden yaşanan ilişkilerde hamileliğin oluşması yok denecek kadar düşük bir ihtimaldir. Ancak adet gecikmesi yaşanırsa gebelik testi yaptırmanızı öneriyoruz. 

i************* :

Merhaba hocam. 2 hafta önce erkek arkadaşımla sürtünerek ilişkiye girdik. bende sadece iç çamaşırı vardı ondan bir şey yoktu spermleri çamaşırıma geldi hamilelik riski var mı?


Cevap:

Hamilelik riski oldukça düşük. Adet gecikmesi yaşanırsa gebelik testi yaptırabilirsiniz. 

k************* :

hocam merhaba , kız arkadasım gecıktırı kullanmıstı bu ara adet olması gerekıyordu dun gecıktırıcı kullandı ve dun surtunme yoluyla bıseyler yasadık fakat onun uzerınde camasır ve kısa sort vardı benım uzerımdede boxer boxerıma azcık zevk suyu geldı onun uzerındekılerınden gecıp hamıle kalabılır mı?


Cevap:

Hayır..

g********* :

merabalar dün sevglme sürtünerek ilişki yasadık ben onun spremnn oldugu yere oturdum ve sonra bi kaç kez üstüme uzandı spremi bana degiyoru ikimzin üstündede pantplon vardı eve gelnce ıslaklık hissettm ve dünden beri aşırı dercede kasık agrım var tektaraflı sizce hamilemym nolur yardm edn


Cevap:

Üzerinizde kot pantolon varken hamile klamazsınız..

d********* :

Merhaba bugün sevgilimle bir ilişki yaşadık onda bir şey yoktu bende boxer vardı ona sürttüm ama benim pen*simin ucuyla onun vajinası temas etti mi bilmiyorum dediğim gibi bende boxer vardı sonra prezervatif taktım analdan hafif girdim sonra hemen çektim bir süre sonra boşaldım hamilelik var mı?


Cevap:

Bu şekilde hamileliğin oluşması oldukça düşük bir ihtimaldir. Adet gecikmesi 1 haftadan fazla yaşanırsa gebelik testi yaptırabilirsiniz. 

s******************* :

sürtünme yoluyla birlikte olduk onun üstünde biçer ve pantolon bende de çamaşır ve kot vardı. Sonra kotunda çamaşırımda ıslaklık hissettim hamile olma olasılığı var mı


Cevap:

Hayır..

I**** :

Hocam sevgilim ile sürtünme yoluyla birlikte oldum benim üstümde baksır ve esohman vardı onda iste iç çamaşırı ve pantolon, boşaldıgım zaman pantolonu ve iç çamaşırı islak bir haldeydi hamile kalma ihtimali olabilir mi ?


Cevap:

Hayır..

c********** :

kız arkadaşımlla sürtünme yoluyla ilişkiye girdim şortum ıslanmıştı ona bulaşmış olup içe geçmesinden korkuyorum. bu olayın üstüne regl oldu ama korkuyorum. risk bulunmaktamıdır


Cevap:

Risk yoktur..

b************* :

Merhaba sevgilimle sürtünme yoluyla birlikte olduk onda kot ve boxer vende ise sadece kilot vardı sizce hamile kalır mıyım adet olmayalı bugün tam 1 ay oldu


Cevap:

Bu şekilde bir ilişki ile hamilelik ihtimali mümkün görülmüyor.Çoğunlukla erken yaşlarda bu tür beraberlik yaşayan ve cinsel konularda da bilgi sahibi olmayan okurlarımızdan zaman zaman böyle çok da anlamlı olmayan sorular geliyor.

Size önerimiz aşağıdaki bağlantıda yer alan ve hamilelik oluşumuna dair verilen bilgileri sonuna kadar dikkatle okuyup biraz olsun cinsel konularda bilgi sahibi olmanız.

y************ :

Merhaba, Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadık, üzerimizde kıyafet vardı sırasıyla mendil iç çamaşırı kumaş pantolon kumaş pantolon ve Boxer, aynı anda boşalma yaşadık, adet günü 8 gün geçti bu yüzden tedirgin oldu bir şey olmadığını söyledim fakat bende tedirgin olmaya başladım yardımcı olun. 


Cevap:

Kıyafetler üzerinden yaşanan ilişkilerde hamileliğin oluşma ihtimali yok denecek kadar azdır. Bu durumda adet gecikmesi yaşandığı için gebelik testi yaptırmanızı öneririz. 

s******** :

Sevgilimle sürtünme yoluyla iliskiye girdik ic camasırlarımız varken bosaldı kilodum cok ıslaktı iliskiden 20 gün sonra ultrasona girdim hamile degildim adetim 3 gün gecikti daha sonra normal bi sekilde adet oldum iliskinin uzerinden 5 hafta gecti bacagımda morluklar var ultrasonda gozukmemis olabilir mi hamile niyim yada hamile kalır mıyım risk var mı ?


Cevap:

Hamilelik ihtimaliniz görünmüyor..

l********* :

sevgilimle 3 hafta önce bir ilişki yaşadık cinsel ilişki tamamen yaşanmadı.iç çamaşırları vardı Vajinayla direk bir temas olmadı ve boşalma vajinaya olmadı ben adet düzensizliği yaşıyorum. İki aydır regl olmadım ilişki yaşandığı zaman da adetim gecikmişti. Zor bir durum ama bulaşma söz konusu mudur


Cevap:

Test yapmanızı öneririz..

m********* :

Merhabalar hocam. Kız arkadaşımla bugün sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Bende boxer ve şort vardı kız arkadaşımda bişey yoktu çıplaktı. Ben boşaldım şortum da 1tl madeni paradan biraz daha büyük bi şekilde ıslandı. pen*sim vajinasına kesinlikle değmedi. Acaba kız arkadaşım hamile kalır mı ?


Cevap:

Anlattığınız şekilde risk yoktur..

n*********** :

Hocam sürtündük boxerlar varken ben açmıştım elimle tatmin ettim 3 kez boşaldım boxera vajinaya temastan korkuyoruz adet ayın 18inde oluyodu hala olmadı 20 gün gecikti 2 test yaptık 1 hafta arayla negatif çıktı adet dönemi çok sancılı geçer yerinde duramaz hap alırdı sizde hamilemi?


Cevap:

Sürtünme ve benzeri  ilişkilerde boşalma oduğunda  hamilelik ihtimali pek mümkün değildir.Burada dikkat edilmesi gereken nokta meninin vajinaya girmemiş olmamasıdır.Konuya dair aşağıdaki bağlabtılardaki yazılarımızı ve sorulmuş benzer sorular ile uzmanlarımızca  verilmiş cevapları okumanızı öneriyoruz.


m******** :

Merhaba. Adet sokturucu bittikten 3 gun sonra kanama olmasi onun adet kanamasi oldugunu mu gosterir ve adet sokturucuden sonra adet olunmasi kesinlikle gebelik ihtimalinin bulunmadigini mi gosterie daha once sordum ama net cevap alamadim. Tesekkurler


Cevap:

Kanama olmaması mutlaka hamile olduğunuzu göstermez..

m*************** :

Mrb partnerimle en son 20sinde birlikte olduk przervatif kullaniyodu buna rağmen disari bosaldi daha oncesindede boyle ilişki oldugu icin 21inde idrar testinde negatif cikti 23unde regl oldum dun yani 7 sinde tekrar test yaptım negatif ama ilk defa bugün garip yine regl oldum gebelik ihtimali varmi


Cevap:

Gebelik olasılığından söz edilemez.  Fakat diğer adet döneminizde gecikmeniz 5 gün veya fazla olursa tekrar gebelik testi yapın.

o*********** :

Kız arkadaşımla kondomla korunarak ilişkiye girdik adeti 10 gün gecikti ilişkiden sonra 24 gün geçti hiç bir hamilelik belirtisi yok hamile olabilir mi?


Cevap:

Adet gecikmesi olduğu için hamilelik durumu düşünülebilir. Gebelik testi yaptırmanızı öneririz. 

n*********** :

Hocam sürtündük çamaşırlarda ben vajinayı açtım elimle tatmin ettim boşaldık benim boxerdan geçti diye korkuyoruz adet olmadı 18 gün gecikti 2 test ysptık 10 gün arayla negatif adet olduğunda ağrıdan duramaz normal veya adet için ağrı kesici alırdı hala adet olmadı gecikme bundan mı yoksa hamile mi?


Cevap:

 Üzerlerinde kıyafet veya çamaşır varken ilişkiye giren genç okurlarımızdan sıklıkla bu tür sorular geliyor. Bu soruların bir çoğu da cinsel konularda bilgisizlikten kaynaklanıyor.
  Öncelikle merakınızı giderelim  bu tür ilişkilerde hamilelik şansı yoktur veya yok denecek kadar azdır..Bu konuya dair çok daha detaylı bilgiyi, sorulmuş benzer soru ve Tahlil.com uzmanlarınca verilmiş cevapları  aşağıdaki bağlantılarda bulabilirsiniz.

Giysiler varken ilişkide hamile kalınır mı?

Hamilelik nasıl anlaşılır? Hangi tür ilişkilerde hamilelik ihtimali bulunmaktadır?

d*************** :

Sevgilimle surtunme yoluyla iliskiye girdim,bakireyim. Disarda bosaldi icime bosalmadigi konusunda emin. Iliskimizden 10 gun sonra adet olmam gerekirken kahverengi akinti gibi adet oldum miktari da kan da azdi 2 3 gun surdu. Bitince birer gun arayla gebelik testi yaptim 2 tane negatif cikti. Durum?


Cevap:

Bakirelik gebeliğe engel değildir ancak; vajinaya spermin temas etmediğinden eminseniz zaten gebelik olmaz.

h*********************** :

Merhaba kız arkadaşımın bu seferki adeti birazdaha az ve bazen koyu ve bazendr açık gelmekte ama genellikle açık gelmektedir, şu sıralar aşırı bir strees icerisinde bundan dolayı böyle bir şey olması mümkünmüdür.tesekkurler


Cevap:

Evet stresin adet düzenini etkilemesi mümkündür.

p******** :

Hocam kız arkadaşım kırmızı ve kahve karışık bir adet gördü ilk gün kahveye yakındı şimdi kırmızı ama akıntı lekelenme değil neden olabilir üstüne görme olabilir mi?


Cevap:

  Üstüne görme kadınlar çok sık merak edilen ama çoğunlukla da iyi bilinmeyen bir konudur.Öncelikle şunu belirtelim, üstüne görme  bir vajinal kanamadır.Yerleşme kanaması olarak da bilinir. Gebe olan kadınlarda görülür.Sıklıkla adet kanaması ile  de karıştırıldığından oldukça merak edilmektedir
 .Adet kanamasını hamile olmayan kadınlar görürken üstüne görme olarak da bilinen yerleşme kanamasını gebe olan kadınlar görür,
  Aşağıdaki yazımızda üstüne görme ile adet kanaması arasındaki farkları öğrenebilirsiniz.Ayrıca üstüne görmenin ne olduğu ve nasıl bir kanama olduğuna dair de detaylı bilgi alabilirsiniz.

http://tahlil.com/ustune-gormek-uste-gormek-nedir-nasil-anlasilir

n*********** :

Sevgilimle Mayıs ayında onda boxer çamaşır bendede pantolon boxer varken sürtündük ve kıyafetime boşaldım elimde onu tatmin etmeye çalışıyodum pantolonumdan vajinasına temas olmuş diye korkuyoruz adeti 20sinde ama olmadı 14 gün gecikti test yaptık negatif çıktı hamile midir?


Cevap:

 Üzerlerinde kıyafet veya çamaşır varken ilişkiye giren genç okurlarımızdan sıklıkla bu tür sorular geliyor. Bu soruların bir çoğu da cinsel konularda bilgisizlikten kaynaklanıyor.
  Öncelikle merakınızı giderelim  bu tür ilişkilerde hamilelik şansı yoktur veya yok denecek kadar azdır..Bu konuya dair çok daha detaylı bilgiyi, sorulmuş benzer soru ve Tahlil.com uzmanlarınca verilmiş cevapları  aşağıdaki bağlantılarda bulabilirsiniz.

Giysiler varken ilişkide hamile kalınır mı?

Hamilelik nasıl anlaşılır? Hangi tür ilişkilerde hamilelik ihtimali bulunmaktadır?

c******** :

Sevgilimle dün akşam sürtünme ile ilişkiye girdik. Bende baxr ondada kilot vardı. Ben boşaldım. Kilot çok ıslanmıştı ilişkiye girdiğimiz gün yani dun aksam Onun adeti normal süresinden 6 gün gecikmişti. Hamile kalma riski var mıdır ertesi gün hapı kullanmalı mı?


Cevap:

Bu şekilde hamileliğin oluşması düşük de olsa mümkündür. Ertesi gün hapı ile ilgili gereken bilgileri aşağıdaki linkte bulabilir, bu bilgiler doğrultusunda hareket edebilirsiniz.


s******** :

Sevgilimle 3 hafta önce sürtünme yoluyla iliskiye girdik sevgilimdr baxr bende kilot vardı sevgilim bi anda vajinamın oldugu üst bolgeye bosaldı kilodum cok ıslandı vajinama sızmıs mıdır hamile kalır mıyım ucuyla sürtündü kızlığım bozulmus mudur ?


Cevap:

Sürtünme ile kızlık zarı yırtılmaz. Kıyafetli ilişkilerde sperm vajinaya temas etmediğinden hamilelik olmaz. Temassızlıktan emin değilseniz adet gecikmesi durumunda test yaptırabilirsiniz.

s********** :

iyi günler kız arkadaşımla 3 hafta önce sürtünerek ilişkiye girmiştik bende eşofman vardı ondada kot pantolon tayt iç çamaşırı ve ped vardı kot pantolonun baldır kısmının ıslandığını fark ettik ama biraz geç farkettik hamilemidir? regl olmasına 10 var ama kasık ağrısı olduğunu söylüyor korkuyoruz??


Cevap:

 Nasıl hamilelik oluşacağına dair bilgi sahibi olmadığınız anlaşılıyor.Özellikle cinsel konularda bilgi sahibi olmadan ve erken yaşlarda bu tür beraberlik yaşayanlardan Tahlil.com'a  bu tür yüzlerce soru geliyor.Bunların çoğu da bilgisizlikten kaynaklanan sorular.
 Muhtemelen yaşınız da küçük.Bu tür durumlarda hamilelik şansı yoktur.Size önerimiz hamilelik oluşumu ve konuya dair sitemizde yazdığımız yazıları dikkatle okumanız ve bu konuda sorulmuş soru ve cevapları gözden geçirmeniz.Aşağıdaki bağlantıda konuya dair detaylı bilgi ve benzer soru ile cevapları okuyabilirsiniz.


s************* :

Kız arkadaşım 10 haziranda regl olması gerekiyordu ama olmadı.Biz 15 haziranda yani regl olması gereken günden 5 gün sonra üstümüzde kıyafetler varken sürtünerek iliskiye girdik.Üstümdeki kıyafete bosaldım.Bosaldıktan sonra sürtünmeye devam ettik yine bosaldım.Reglı 14 gün gecikti. Hamile olabilirmi


Cevap:

Kıyafetler üzerindeyken hamile kalma olasılığı yok denecek kadar az. Psikolojik olabilir.

c********** :

Kız arkadaşımla üzerimde kıyafetler varken sürtünme yoluyla ilişkiye girdim. ޞžortum ıslanmıştı, onun şortuna bulaşmış olup risk bulunmakta mıdır ?


Cevap:

Bu şekilde hamilelik olmaz. İçiniz rahat olsun.

g******* :

Partnerimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Bende eşofman iç çamaşırı ve prezervatif vardı. partnerimde sadece iç çamaşırı vardır. Fakat prezervatir boşaldıktan sonra yerinden çıkmış partnerim üzerimdeyken onun vajina bölgesine yakın yer iç çamaşırında ıslaklık oldu norlevoda kullandı. 


Cevap:

Kıyafetler üzerinde bu şekilde yaşanan bir ilişkide hamilelik oluşması oldukça düşük bir olasılıktır. Adet gecikmesi yaşanırsa gebelik testi yaptırılabilir. 

o********* :

2 hafta önce iç çamaşırlarımızla sürtünerek ilişki yaşadık benden zevk suyu gelmişti . kız arkadaşımında menstrual periyodunun 14. günüydü şimdi adeti 4 gün gecikti . gebelik testi yaptık negatif çıktı . sevgilimin stresi de vardı . gebe kalmış mıdır?


Cevap:

Kıyafet üzerinden zevk suyu ile hamileliğin oluşması oldukça düşüktür. Adet gecikmesi bir kaç gün daha devam ederse gebelik testini tekrarlamanızı öneririz. 

m*************** :

sevgilim ile sürtünme yolu ile ilişkiye girdik kıyafetlerimiz vardi ama pantolonun bacağına meni değmiş yıkadık pantolonu su ile ondan sonra kuruladık ama şuan adet dönemi 3 gün geçikti ve adet olmadı bazın karnım ağrıyor diyo bazen midem bulanıyor diyor sitrestendir diyorum acil yardım edin bize???


Cevap:

Hamilelik ihtimali yoktur..

u************ :

Kız arkadaşımla 3 ay once uzerımzde elbselr varken surtnme yoluyla ılıskye grdk,1 saat sonra adet gordu,hatta onunda uzerıne 2 kez daha adet gordu,bde son 2 adetnde bas ağrısı ve mde bulantısı yasyor..hamılyeknde adet olunablcegnı duymuş doğru mu?son 2 adetının bas ağrılı ve bulantılı olamsnn ndenı?


Cevap:

Normal bir adet kanamasının görülmesi hamileliğin oluşmadığını göstermektedir. Bu nedenle adet olan bir kişinin hamile olması beklenmez. 

h************** :

merhaba. son adetimin üzerinden 55 gün geçti. 2 defa belli bir süre arayla idrar testi yaptım. sonuçlar negatif. ancak şöyle bir durum da var. ben 28 günde bir adet gören biri değilim. düzensiz olabiliyor.ilişkiden 40 gün sonra yapılan test, adet düzensiz de olsa gebelik olsaydı gösterir miydi


Cevap:

Gebelik testi negatif çıktıysa hamilelikten söz edemeyiz.Adet gecikmesi sadece gebelik nedeniyle olmaz.Adet gecikmesinin bir çok nedeni vardır.Aşağıda gebelik dışı nedenlerle adet gecikmesinin görülebildiği durumları inceleyebilirsiniz.
u************* :

merhaba hocam... eşimle korunarak(okey) iliskiye girdik.17 gun sonra normal gunde adet oldu.ancak 10 gun sonra 3 gunluk suren bir kanama geldi..şu anda normal adet gününü 4 gün geciyor... sizce nedeni ne olabilir...hamile olabilir mi...


Cevap:

Çok düşük bir ihtimaldir, gebelik testi yapabilirsiniz..

t********* :

Ben 11.05.14 tarihinde erkek arkadaşımla sürtünme yolu ile boşaldım ama üzerimde kilodum ve kot pantolonum vardı onunda eşofman ve boxerı vardı kilodumdaki ıslaklık sadece benim boşalmamdı, sonra oda boşaldığını söyledi. İlk kez yaşıyorum midem bulanıyor belki de piskolojik. Ama hamile kalır mıyım?


Cevap:

Kıyafetleriniz üstünüzde iken hamile kalamazsınız..

t********* :

Hocam 19 yaşında bakire bir kızım ve erkek arkadaşımla 1 mayısta birbirimize sürtündük çamaşırım vardı ama çamaşırımı sıyırmıştı ve bacağımla genitel bölgemin birleştiği yere hafif boşalmıştı daha fazlada gelmiş olabilir genitel bölgemin üzerine ve vajina kısmımada geldiğini söylüyor napabilirim ?


Cevap:

Eğer ilişki sırasında vajina bölgesine sperm bulaşılığı olmuşsa hamilelik oluşumundan söz edebiliriz ancak anlattığınız ilişkide bu olasılık oldukça düşüktür. Adet tarihinizde bir gecikme olursa gebelik testi yaptırarak durumu netleştirebilirsiniz. 

b********** :

Merhaba saat 8 de kendim boşaldım ve spermimin bi kısmı elime değdi daha sonra elimi peçeteyle sildim iyice. daha sonra elimi bol bol kullandım saat 3 te elimi sevgilimin vajinasına değdirdim hamilelik riski olabilir mi acaba


Cevap:

Sperm bulaşığını elinizden temizlediğiniz için hamileliğin oluşması söz konusu değil. 

s********* :

Merhaba hocam erkek arkadaşımla iki hafta önce sürtünme yoluyla ilişki yaşadık bende pantolon vardı onun üstünde bir şey yoktu boşalma olmadı bir sıcaklık hissettim sürtünmeden yada zevk suyu gelmesi lazım eğer zevk suyu geldiyse spermler pantolondan geçer mi lütfen bilgi verin teşekkür ederim


Cevap:

Zevk suyu ile hamile kalma ihtimali neredeyse yoktur, ancak gene de adet gecikmesini 1 haftanın üzerinde yaşarsanız gebelik testi yaptırabilirsiniz. 

m**************** :

Kız arkadaşımla pazar günü sürtünme ile ilişkiye girdik boşalma olmadı,bugün 2.gün baş dönmesi oldu biraz önce hamilelik belirtisi olabilir mi daha erken mi nasıl değerlendirirsiniz?


Cevap:

Bir şey söylemek için henüz çok erken. Adet kanamasının gecikmesi durumda gebelik testi yaptırmanızı tavsiye ederiz. 

d******** :

Nette okudum bir kadın 9 ay boyumca hamile olduğunu anlamamış karnı hiç büyümemiş ve aniden doğum yapmış.Sizce bu mümkünmü.Benim erkek arkdaşımla çamaşırlar varkn sürtünme durumu oldu.Bu olaydn sonra 8 kere regl oldum karnımda büyümedi idrar testi yaptm negtf çıktı sizce bende hamile olabilrmym


Cevap:

Hamile değil ama psikiatrik bir hasta olabilirsiniz.Psikolojik destek almanız gerekebilir.

s********* :

Merhaba internette bir yerde okudum kadın 9 ay boyunca hamile olduğunu anlamamış ve doğum yapmış bir sabah.Benim 8 ay önce erkek arkadşımla çamaşırlar varken kısa bir sürtünme oldu.Boşalma yada çıplak temas yok.( kere regl oldum karnım hala dümdüz.Ama bugün regl olmam gerek olmadım hamielik mümkünmü


Cevap:

9 ay boyunca hamilelik süreci yaşayıp ancak doğum yapınca farkına varılması hep mantıksal hem de bilimsel olarak pek mümkün görünmüyor. Söylediklerinize göre hamile değilsiniz. İçinizi rahatlatmak için adet gecikmeniz bir haftanın üzerinde olursa gebelik testi yaptırabilirsiniz.

n************* :

Bir kız sürtünmeyle ilişkiden sonra adet olursa hamile kalma olasılığı varmıdır acilll


Cevap:

 Acilen aşağıdaki linki okuyup bilgi sahibi olun o zaman.Boş yere yazmıyoruz bu yazıları.Amacımız gibi sizin gibi bilgisizleri bilgilendirmek.

 Biraz vakit ayırıp dikkatle okumanızı öneririz.
i********** :

merhaba.kız arkdaşımla sürtnme yoluyla ilşkye grdm.Peçeteye boşaldım sonra idrara çıktım ve pen*simi yıkadım ıslk mendilelde defalarca sildim.Tekrar 5 dakka sonra sürtnm ile ilşkye grdik.Acaba endişelenmize gerek vrmı.Bnden idrarımı yapmama rağmen bi meni yda döl çıkmş olabilrmi. şimdiden teşekrler.


Cevap:

Anlattığınız şekilde hamilelik olasılığı yok denecek kadar azdır..

s********** :

Merhaba hocam. Kız arkadaşımla altımızda boxer ve onun iç çamaşırı varken sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Ancak ben boşalmadım sadece zevk suyu geldi. O da çok miktarda değil. Acaba hamile kalma şansı var mıdır zevk suyuyla?


Cevap:

Zevk suyuyla hamileliğin oluşma ihtimali düşük de olsa var. Adet gecikmesi bir haftanın üzerinde yaşanırsa gebelik testi yaptırılabilir. 

u************ :

hocam mrb lar.kız arkadaşımla üzerimizde pijamalar varken sürtünme yoluyla ilişkiye girdik,onun pijamasının vajinal bölgesinde ıslaklık vardı ,benim boşalmamdan mı ondan kaynaklı bi ıslaklık mı emin olamadık.yaklaşık 1 saat sonrada adet oldu .hamilelik riski var mı?


Cevap:

 Çoğunlukla cinsel konularda bilgisizlikten ve erken yaşlarda bu tür beraberlik yaşayanlardan bu tür çoğu zaman da çok anlamlı olmayan sorular geliyor.
  Belirtiğiniz şekillerde bir hamilelik pek mümkün görünmüyor.Muhtemelen yaşınız küçük ve cinsel konularda da bilgi sahibi değilsiniz.
  Hamileliğin hangi durumlarda olabileceği, hangi durumlarda hamilelik olmayacağı ve bu konularda sorulmuş benzer  binlerce soru ve Tahlil.com ekiplerince verilmiş cevapları aşağıdaki bağlantılarda bulabilirsiniz.

 Biraz vakit ayırıp dikkatle okumanızı öneririz.
s*************** :

ben adet düzensizliğim var diye kadın hastalıkları doktoruna gitmiştim ultrasonla karnıma bakıldı bi problem yok yumurtalklarda sağlam denildi eğer hamilelik olsaydı çünkü gecen ayın 4unde bi ilşkm olmuştu hamilelk olsaydı bu ultrasonda belli olurmuydu kesin acil cevap verirsenz sevinirm ..


Cevap:

Doktorunuz hamile kalmış olsanız size söylerdi..

m************* :

Kız arkadaşım çıplak benimse iç çamaşırı ve eşofmanım vardı hamilelik söz konusu olabilir mi. Teşekkürler..


Cevap:

 Çoğunlukla cinsel konularda bilgisizlikten ve erken yaşlarda bu tür beraberlik yaşayanlardan bu tür çoğu zaman da çok anlamlı olmayan sorular geliyor.
  Belirtiğiniz şekillerde bir hamilelik pek mümkün görünmüyor.Muhtemelen yaşınız küçük ve cinsel konularda da bilgi sahibi değilsiniz.
  Hamileliğin hangi durumlarda olabileceği, hangi durumlarda hamilelik olmayacağı ve bu konularda sorulmuş benzer  binlerce soru ve Tahlil.com ekiplerince verilmiş cevapları aşağıdaki bağlantılarda bulabilirsiniz.

 Biraz vakit ayırıp dikkatle okumanızı öneririz.
h**************** :

Faranjit tedavim için augmentin 1000 mg antibiyotik ve idrar yolu intihabı için wincef 400 mg antibiyotik kullanıyorum.ޞžuan adetimin bitmesine 3 gün kaldı ve ilaçlarımda bugün bitti..Yumurtlama günümü düşünerek bu ay gebe kalırsam bu antibiyotiklerin zararı olur mu ? İlaçları yeni kullandığım için bu ay gebelik düşünmemelimiyim


Cevap:

Yumurtlama gününüzde muhtemelen ilaçlarınız bitmiş olacaktır, o zaman sorun yoktur..

m*********** :

Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik benim üstümde ince tayt vardı ama adettim ilk günü onda boxer vardı sonra çıkardı öyle devam ettik bosaldı taytım ıslanmıştı hamile kalma olasılığım varmı


Cevap:

Hamilelik riskiniz yok denecek kadar azdır..

s********* :

Merhababenerkekarkadasimlasurtunmeyoluyla iliskiye girdik bi ara vajinamadogruzorladi sonrabirden geri cekildi bosalmisdi sobra islak mendille sildi sonra defalarca aynisini yapdik ustume hic bosalmadi herseferinde sildik adetin 41gun olduhaylaolmaxintomokrafiyegirmisdimonunetkisiolurmucokkafamitky


Cevap:

Gebelik testi yapmanızı öneririz..

s************ :

Sevgilimle sürtünme yolundan ilişkiye girdik. Kıyafetlerimiz vardı. Boşaldı. Ben iç çamaşırımda birkaç damla sperm gördüm. Adetim zaten düzensizdir. Daha gününe 1-2 gün var ama korkuyorum. Hamile olma ihtimalim var mı ?


Cevap:

Bu tarz yaşanan ilişkide hamilelik oluşması yok denecek kadar az bir ihtimaldir. Adet gecikmeniz 1 haftanın üzerinde olursa gebelik testi yapmanızı öneririz. 

b******* :

Merhabalar efendim,kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik benim üstümde pen*s üstünde bir bez parçası iç çamaşırı ve eşofman vardı.Partnerimde iç çamaşırı eşofman vardı.3-4 kere sürtündük bir kere boşaldım kucağımdaydı ve hemen elimle genital bölgesini yukarı kaldırdım.Hamile kalır mı ?


Cevap:

   Özellikle genç çiftlerimizin sıklıkla başvurduğu bu tür cinsel beraberliklerde hamilelik şansı normal bir cinsel ilişkiye göre çok daha düşüktür Hamilelik ihtimali ise tek bir olasılığa bağlıdır. O da ancak spermlerin vajina içine bulaşması durumudur. Bu tür bir olay gerçekleştiğinde gebelik olasılığından söz edebiliriz.
   Yaşadığınız beraberlik sonrası bu tür bir durumdan kuşkulanıyorsanız şu aşamada yapmanız gereken beklenen adet tarihinde  en az 1 hafta gecikme olursa kan veya idrarda gebelik testi yapılmasıdır.
   Hamilelik, gebelik ihtimali ve gebelik testlerine dair Tahlil.com'un hazırlamış olduğu yazılar ve konuya dair sorulmuş binlerce soru ve cevabı okumak için tıklayınız....


h*********** :

Nişanlımla 4 gün önce sürtünme yoluyla ilşki yaşadık.Onun üzerinde hiç bir şey yoktu ve bende ise iç çamaşırım vardı.Çamaşırım ince sayılmazdı.İç çamaşırımın dış kısmına boşaldı.Adetime 1 hafta vardı.Yani şuan 3 gün sonra adet olmam gerekıyor.karnımda sertlık ve şişlik var.Akıntım oluyor.Gebemiyim?


Cevap:

   Sürtünerek ilişki özellikle evlilik öncesi  genç çiftlerce çok sık başvurulan bir ilişki yöntemidir.Bakire kızlar bakireliklerine zarar gelmesin diye bu ilişkiyi sıklıkla tercih etmektedir.
  Tahlil.com'da bu konuda binlerce soru yanıtladık.Elimizden geldiğince de sizin gibi genç okurlarımızı bilgilendirmeye çalışıyoruz .Bu tür ilişkilerde sperm hücrelerinin vajina içine girmesi halinde bir hamilelik olasılığı bulunmaktadır.Bu da çok yüksek bir olasılık değildir.Ancak bu konuda bir endişeniz var ise ve beklenen adet tarihinizde de en az 7 günlük bir gecikme olursa gebelik testi yaptırmanız kafanızı rahatlatacaktır.
  Konuya dair yazdığımız tüm yazıları, bu konuda Tahlil.com doktorlarının uyarı ve önerilerini okumak için tıklayınız....


e********* :

Sevgilimle2 gün önce sürtnme ile ilşki yaşadık.Bende boxer vardı onda dantelli kilot zevk suyu ile hamilelik olabilirmi İlişkiden sonra carşafa boşaldım pen*simde sperm kaldığını sanmıyorum ama sonra birkaç damla boxera sperm geldi. Tekrar sürtnme ile ilişki yaşdık.2sinde mens olmuş. Hamile kalırmı


Cevap:

Erkek arkadaşıyla veya kız arkadaşıyla tam olmayan bir cinsellik beraberlik sonrası, çamaşır veya giysiye boşalma olduğunda hamilelik yok denecek kadar azdır.

   Bu durumda hamilelik tek bir koşulda olabilir.Bu da, boşalma sonrası meninin çamaşırdan vajina ağzına temas etmesi ve buradan da içeri sızmasıdır.Böyle bir durum varlığında yani bir şüphe durumunda ise yapılması gereken beklenen adet tarihinde en az 1 hafta  gecikme olması durumunda gebelik testi yapılmasıdır.

b*********** :

Nisanlimla surtunme yoluyla iliskiye girdim benim uzerimde ic çamaşırı vardı yanlışıkla boşaldım göbek ve bacak kısmında meni vardı vajinadan cok emin değiliz ıslak mendille hemen temizlendi acaba hamile kalmışmıdır hocam lütfen acil cevap


Cevap:

Cinsel ilişki tam olarak gerçekleşmeden yani pen*s vagina içine girmeden,dışarıdan temasla ve dışarıya boşalma ile hamile kalınıp kalınmayacağı yoğunlukla merak ediliyor. Bu tür ilişkilerde, yani erkek cinsel organının vagina içine girmeden dışarıdan sürtünme ile teması ve dışarıya boşalma sonrası , spermlerin ancak vagina ağzı ile teması sonrası gebelik olabilmektedir.
Bu durumda, tabii ki normal bir cinsel ilişkiye göre gebelik şansı çok daha az olmakla birlikte, gebelik ihtimali bulunmaktadır. Bu şekilde, sürtünme yoluyla gerçekleşen ilişkiler hamileliğe karşı tam koruma sağlamadığı gibi genital siğil, Herpes gibi bir takım cinsel yolla bulaşan enfeksiyonlara karşı da tam olarak korunma sağlamamaktadır.
Sürtünme ile cinsel ilişki sonrası hamilelik ihtimali her ne kadar çok az olsa da, bu tür bir ilişki sonrası beklenen adet tarihlerinde en az bir hafta gecikmesi olanlar, tedbiren de olsa gebelik testi yaptırmalıdırlar.

y********** :

Hocam kız arkadasimda adetdüzensizliği var 15 gün önce ikimizinde üzerinde camasiri variken sürtünme yolu ile ilişki yaşadık kız arkadaşımın camasirinin üst kismina bosaldim üzerimizde camasir variken tedirginiz arkadaşım ilaçta kullanıyor duzensizlik için günde bir kaç kez midesi bulanıyor hamile mi


Cevap:

Giysilerini çıkarmadan, üzerlerinde eşofman, pantolan veya elbise varken ilişki yaşayan ve giysilerin üzerine boşalma olduğunda hamile kalıp kalamayacaklarını merak eden genç ziyaretçilerimizin meraklarını giderelim.
Bu tür bir ilişki sonrası hamile kalma olasılığı bulunmamaktadır.

y************** :

Hocam bende iç çamaşırı içlik ve pijama altı vardı kız arkadaşımda ise sadece iç çamaşırı vardı.Kesinlikle boşalma olmadı ama bu zevk suyu benim üstümdeki şeylerden geçer mi?


Cevap:

Tahlil.com'a özellikle genç ve cinsel konularda deneyim ve bilgi sahibi olmayan okurlarımızdan hemen her gün yüzlerce soru geliyor. Erkek arkadaşıyla veya kız arkadaşıyla tam olmayan bir cinsellik beraberlik sonrası, çamaşır veya giysiye boşalma olduğunda hamilelik yok denecek kadar azdır.

   Bu durumda hamilelik tek bir koşulda olabilir.Bu da, boşalma sonrası meninin çamaşırdan vajina ağzına temas etmesi ve buradan da içeri sızmasıdır.Böyle bir durum varlığında yani bir şüphe durumunda ise yapılması gereken beklenen adet tarihinde en az 1 hafta  gecikme olması durumunda gebelik testi yapılmasıdır.

d***** :

mrb bi arkadaşım çok takıntılı her konuda mesela erkek boşaldıktan sonra lavaboya girsem hamile kalırmıyım diye şüphe edior mesela gece boşalan biri sabah wcye girerse kalma ihtimali varmı değermi diye korkuyor ?


Cevap:

Sperm dış ortamda yabancı hiçbir kimyasalla temas etmez ise 24 - 72 saat arası canlı kalabilir. Sabun, su veya başka maddelerle karıştırıldığında kısa sürede (5-10 dk.) canlılığı azalır veya canlı kalmaz.

b********* :

iyi gunler bız yıl basında sevgılımle ılıskıye gırdık o gun adet olmam gerekıyordu olmadım sevgılım içime cok az bosaldı 18 yasındayım hamıle kalmıs olabılırmıyım adet belırtılerı var , hamıle kalmıssam bıle ne ılac kullanmalıyım ?


Cevap:

Bu aşamadan sonra kullanacağınız ilaç yoktur, adet gecikmesi olursa test yapmanızı öneririz..

u******* :

merhaba kız arkadasın bakire ve sürtündük bende bşy yoktu kız arkaadsımda tayt giymıstı ve taytının üzernden vajınası boşaldım hamile kalma ihtimalı varmı


Cevap:

Anlattığınız şekilde risk yoktur..

a*********** :

Merhaba nişanlımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ben iç çamaşırıma boşaldım ertesi sabah benim üzerimde bişey yokken onun vajinasna iç çamaşırı üzerinden sürtündüm ve dışarı boşaldım.Sevgilimn adeti 2 gün geçikti aşırı agrısı ve baş dönmesi var ama regl olmadı kaç güna kadar olmasını beklemeliyiz


Cevap:

Bu şekilde bir ilişki de gebelik ihtimali yok denecek kadar az. Ancak bu işler şakaya da gelmez.  Beklenen adet tarihinde  en az 1 hafta gecikme olursa tedbiren gebelik testi yaptırabilirsiniz.

Gebelik testi ve hamile kalma olasılığına dair sitemizde yayınlanmış yazıları, sorulmuş benzer  soru ve uzmanlarımızın verdiği cevapları okumak için tıklayınız......


b***************** :

Merhaba nişanlımla kıyafetler üzerimizdeyken sürtünme yoluyla ilişkiye girdik onun üzerinde kot çamaşır ve bnm üzerimdede yine kot pantalon ve çamaşır vardı. cinsel organlarımız hiç bir şekilde temas etmedi ve boşalma olmadı. adetim 6 gün gecikti hamilelik riski olabilirmi


Cevap:

Hamilelik riski bu şekilde yoktur..

i************* :

Merhaba, en son 4 kasım 2013 de erkek arkadaşım ile birlikte oldum prezervatif kullandı ama içime boşalmadığımı dışarı da boşaldığını söylüyor kendimden eminim kontrol edebildiğini söylyor ama ben çok endişelym 22 kasımda adet oldum 30 Kasım da bitti aralık ayında adet olmadım acaba nedeni nedir ?


Cevap:

Üreme çağında adet kanaması gecikmelerine sık rastlanır. Aktif cinsel yaşamı olan ve etkin bir korunma yöntemi kullanmayan kadında görülen adet kanaması gecikmesinin en muhtemel nedeni gebeliktir. İkinci muhtemel neden de herhangi bir şekilde o döngüde yumurtlama olmaması ve bu nedenle “rahim iç tabakasının kanamayla dökülmesinin” gecikmesidir. Düzenli adet kanaması gören bir kadında beklenmedik bir şekilde ortaya çıkan gecikmenin nedeni stres, mevsimsel değişiklikler, mekan değişiklikleri olabilir.
Ruhsal stres ciddi bir adet düzensizliği nedeni olabilir… 

a*************** :

merhaba erkek arkadaşımla seviştik sonra o pen*sine dokundu daha sonra da ıslak eliyle vajinama dokundu ben hamile miyim lütfen yardım edin.. şuan adet oldum ama ilk kez ağrısız oldum ve de göğüslerimde şişme var neden?


Cevap:

Çok düşük bir ihtimalle risk vardır..

o***** :

erkek arkadasımda esofman bende de tayt varken surtunme yoluyla ılıskıye gırdık. 3 gun sonra adetım olucaktı ve oldum. suan 15 gun oldu karnımda sıskınlık agrı goguslerımde hassasıyet ve akıntılarım oluyor. hamıle olabılır mıyım


Cevap:

 Üzerlerinde kıyafet veya çamaşır varken ilişkiye giren genç okurlarımızdan sıklıkla bu tür sorular geliyor. Bu soruların bir çoğu da cinsel konularda bilgisizlikten kaynaklanıyor.
  Öncelikle merakınızı giderelim  bu tür ilişkilerde hamilelik şansı yoktur veya yok denecek kadar azdır..Bu konuya dair çok daha detaylı bilgiyi, sorulmuş benzer soru ve Tahlil.com uzmanlarınca verilmiş cevapları  aşağıdaki bağlantılarda bulabilirsiniz.

Hamilelik nasıl anlaşılır? Hangi tür ilişkilerde hamilelik ihtimali bulunmaktadır?


m************ :

1 ay önce kız arkadaşmla yüzeysel ilişki yaşadk ve 21 gundur adet olamadı doktora gıttı doktor once ultrosanla bakmıs ve sonra hormon testı ıstmıs ardından hormonun bırısı yuksek demıs uc adet ılac vrmıs kullan adet olcakın demıs hamıle olsaydı ultrasondan veya hormon testınden keseınklkle anlaslrmı


Cevap:

Evet kadın doğum uzmanı tarafından tanı konulurdu, sanırım hormon düzensizliği tespit edilmiş ve tedavisi verilmiş..

a******** :

kz arkdaşm ile sürtünme ile ilişkiye girdk üstünde her zaman iç çamaşırı var dı bi süre sonra el yordamıyla boşaldım ve meniyi ıslak mendil ile sildik iç çamaşırımı giydim bi süre iç çamaşırı ile bi sürede sadece ben çıplak şkilde devam ettik hasta olmasına 2 gn vardı hasta olmadı 28 gn gçti olmdı


Cevap:

Gebelik testi yapmanızı öneririz..

f*************** :

hocam saygılar..kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik..kız arkadaşım çıplaktı ben ise üzerimde iç çamaşır ve eşofman vardı..boşaldım ve eşofmanımda yoğun olmamak üzere ıslaklık şeklinde meni vardı ve vajinaya temas etti..herhangi bir sıkıntı yaratır mı endişelenmemiz gerekir mi


Cevap:

   Özellikle genç çiftlerimizin sıklıkla başvurduğu bu tür cinsel beraberliklerde hamilelik şansı normal bir cinsel ilişkiye göre çok daha düşüktür Hamilelik ihtimali ise tek bir olasılığa bağlıdır. O da ancak spermlerin vajina içine bulaşması durumudur. Bu tür bir olay gerçekleştiğinde gebelik olasılığından söz edebiliriz.
   Yaşadığınız beraberlik sonrası bu tür bir durumdan kuşkulanıyorsanız şu aşamada yapmanız gereken beklenen adet tarihinde  en az 1 hafta gecikme olursa kan veya idrarda gebelik testi yapılmasıdır.
   Hamilelik, gebelik ihtimali ve gebelik testlerine dair Tahlil.com'un hazırlamış olduğu yazılar ve konuya dair sorulmuş binlerce soru ve cevabı okumak için tıklayınız....


k***************** :

Hocam okudum az önceki dediğiniz yerleri.Peki oranı kaçtır hamile kalmasının sonuçta üzerimde kilot ve eşofman vardı ordan geçip sevgilimin üzerindeki elbiseden taa vajinaya gitmesi ve hocam diyelim ki gitti ben 1 ay sonra 16 yaşına giricem sevgilimde 13 14 yaşlarında bu yaşta gebelik olur mu?


Cevap:

Belirtiğiniz şekillerde bir hamilelik pek mümkün görünmüyor.Muhtemelen yaşınız küçük ve cinsel konularda da bilgi sahibi değilsiniz.Hamilelik korkusuyla sizin gibi okurlarımızdan bir çok soru geliyor.

Hamileliğin hangi durumlarda olabileceği, hangi durumlarda hamilelik olmayacağı ve bu konularda sorulmuş benzer  binlerce soru ve Tahlil.com ekiplerince verilmiş cevapları aşağıdaki bağlantılarda bulabilirsiniz.
 Biraz vakit ayırıp dikkatle okumanızı öneririz.
s*********** :

Benim üzerimde iç çamaşırı pantolon ve kız arkadaşım üzerinde de iç çamaşırı ve pantolon vardı kız arkadaşımla bu vaziyette ayakta sürtündük ve benden zevk suyu veya boşalma geldi kız arkadaımın pantolonun üzerinde ufak bir ıslaklık var damla kadar bundan dolayı hamile kalır mı?


Cevap:

Belirtiğiniz  tür ilişkilerde hamilelik olasılığı yok denecek kadar azdır. Meni yani spermler vajinaya temas edince az da olsa bir hamilelik ihtimalinden söz edebiliriz.,

Bu tür bir şüpheniz varsa tedbiren beklenen adet tarihinde en az 1 hafta gecikme olursa test yaptırabilirsiniz.
Konuya dair aşağıda çok daha detaylı bilgi bulabilir,  bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları okuyabilirsiniz.


s****** :

Pabtolonuma bosaldu beyaz lekeler kaldi o kadar ic camasirim islanti ama onun benim akintim oldugunu dusunyorm cunku ic camasirmda renk kalmadi suana kadar hamileleik riski varmi pantolonlar oldugu kosulda. Adetim 3 gun falan gecikti ama nornaldede duzenli degildir


Cevap:

   Bu tür cinsel beraberliklerde hamilelik şansı normal bir cinsel ilişkiye göre çok daha düşüktür.Ancak spermlerin vajina içine bulaşması durumunda gebelik olasılığından söz edebiliriz.
   Bu tür bir durumdan kuşkulanıyorsanız şu aşamada yapmanız gereken beklenen adet tarihinizde en az 1 hafta gecikme olursa kan veya idrarda gebelik testi yapılmasıdır.
   Hamilelik, gebelik ihtimali ve gebelik testlerine dair Tahlil.com'un hazırlamış olduğu yazılar ve konuya dair sorulmuş binlerce soru ve cevabı okumak için tıklayınız....


s************* :

Hocam kız arkadaşımın normalde 14 ekimde adet olması gerekiyordu fakat olmadı 3 gün oldu hala olmadı, biz 11 ekimde pantolonlarımız ve iç çamaşırlarımız varken sürtündük, Boşalmadım ama zevk suyu geldi benden pantolonumda hafif ıslaklık vardı onun pantolonuna bulastı mı bilmiyorum. Acaba hamile kalmış mıdır diye çok korkmaya başladım hocam yardım edin lütfen. Ayrıca bu ay 10 gün antibiyotik kullandı günde 2 tane 12 saat arayla antibiyotikler geciktirme yapar mı yardım edin hocam lütfeeen


Cevap:

Belirtiğiniz şekillerde bir hamilelik pek mümkün görünmüyor.Muhtemelen yaşınız küçük ve cinsel konularda da bilgi sahibi değilsiniz.Hamilelik korkusuyla sizin gibi okurlarımızdan bir çok soru geliyor.

Hamileliğin hangi durumlarda olabileceği, hangi durumlarda hamilelik olmayacağı ve bu konularda sorulmuş benzer  binlerce soru ve Tahlil.com ekiplerince verilmiş cevapları aşağıdaki bağlantılarda bulabilirsiniz.
 Biraz vakit ayırıp dikkatle okumanızı öneririz.
m***************** :

Hocam iyi günler kız arkadaşımla üzerimiz giyinikken sürtünerek ilişkiye girdik ve benden meni aktı ve benden akan meninin ıslaklığı kız arkadaşımın pantolonuna gecti kız arkadaşımın adetien yaklaşık 1 hafta var ve korkuyo midem bulanıyo başım dönüyo diye hamile kalma ihtimali var mı ?


Cevap:

Bu tür cinsel beraberliklerde hamilelik şansı normal bir cinsel ilişkiye göre çok daha düşüktür.Ancak spermlerin vajina içine bulaşması durumunda gebelik olasılığından söz edebiliriz.Bu tür bir durumdan kuşkulanıyorsanız şu aşamada yapmanız gereken beklenen adet tarihinizde en az 1 hafta gecikme olursa kan veya idrarda gebelik testi yapılmasıdır.Hamilelik, gebelik ihtimali ve gebelik testlerine dair Tahlil.com'un hazırlamış olduğu yazılar ve konuya dair sorulmuş binlerce soru ve cevabı okumak için tıklayınız....


m***************** :

Hocam iyi günler kız arkadaşımla üzerimiz giyinikken sürtünerek ilişkiye girdik ve benden meni aktı ve benden akan meninin ıslaklığı kız arkadaşımın pantolonuna gecti kız arkadaşımın adetien yaklaşık 1 hafta var ve korkuyo midem bulanıyo başım dönüyo diye hamile kalma ihtimali var mı ?


Cevap:

Meninin vajinaya bulaşması durumunda hamilelik az da olsa vardır. Yapmanız gereken kız arkadaşınızın adet dönemini bekleyip 1 haftanın üzerinde bir gecikme olması durumunda gebelik testi yaptırmanız. 

f****************** :

Mrb hocam.ic camawiri,pantalon gunluk ped varsa lakin bowalma olayida varsa hamile kalinirmi?lutfen link gondermeyiniz(adet donemi gecikdi ama temas elbiseden oldu.bu durumdA hmile kalinirmi


Cevap:

Bu konuda sitemizde yüzlerce soru cevaplandı, sizin gibi okuma ve bilgi sahibi olmak yerine armut piş ağzıma düş anlayışı gösteren ve cinsel konularda hiç bir bilgi sahibi olmayıp bu tür anlamsız soru soranlara link göndermekten başka çaremiz yok.Ya okuyup bilgi sahibi olun veya bir daha sitemize soru sormayın.s******** :

sevgilimle sarıldık bnde boşalma oldu hamile kalırmı acaba cıplak değildik


Cevap:

Cinsel konular ve gebelik oluşumuna dair bilgi sahibi olmadığınız anlaşılıyor.Muhtemelen yaşınız da küçük.Özellikle sizin gibi erken yaşlarda bu tür ilişkilere girenlerden bu tür çok da anlamlı olmayan sorular geliyor.Bu tür durumlarda hamilelik şansı yoktur.Size önerimiz hamilelik oluşumu ve konuya dair sitemizde yazdığımız yazıları dikkatle okumanız ve bu konuda sorulmuş soru ve cevapları gözden geçirmeniz.Aşağıdaki bağlantıda konuya dair detaylı bilgi ve benzer soru ile cevapları okuyabilirsiniz.s**** :

hocam bundan 1 ay önce erkek erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla bır ılışkı yasadık onun üzerinde boxer vardı fakat bnde birşey yoktu ve ogün 5 kere boşalma yaşadı ben bakireyim ve adet günüm 10 gün gecikti normaldede düzensizdir fakat hamile kalmış olabılırmıyım sizce ? spermler boxerdan geçer mı ?


Cevap:

Sürtünme ile ilişki sonrası hamilelik olasılığına dair o kadar çok soru geliyor ki, yetişemiyoruz artık. Bu tür ilişkilerde hamilelik şansı pek olası değildir.Çok düşük bir ihtimal boşalma sonrası meninin vajinadan içeri girmesi sonrası hamilelik olasılığından söz edebiliriz. Bu tür bir şüpheniz var ise, beklenen adet tarihinde  en az 1 haftalık bir gecikme sonrası gebelik testi yaptırabilirsiniz.Aşağıda hamileliğin oluşumuna dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.Okumanızı öneririz...


Hamilelik nasıl oluşur, sürtünerek ilişki ile hamile kalma olasılığı nedir?


r********* :

 2 hafta önce bir kaç defa erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla üzerimizde kıyafet yokken ilişki yaşadık,2 gün önce adet olmam gerekirken hala olmadım hamile kalma ihitimali var mıdır bakireyim zevk suyu bulaştıysa böyle bi ihtimal var mıdır?


Cevap:

Sürtünme ile ilişki sonrası hamilelik olasılığına dair o kadar çok soru geliyor ki, yetişemiyoruz artık. Bu tür ilişkilerde hamilelik şansı pek olası değildir.Çok düşük bir ihtimal boşalma sonrası meninin vajinadan içeri girmesi sonrası hamilelik olasılığından söz edebiliriz. Bu tür bir şüpheniz var ise, beklenen adet tarihinde  en az 1 haftalık bir gecikme sonrası gebelik testi yaptırabilirsiniz.Aşağıda hamileliğin oluşumuna dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.Okumanızı öneririz...


Hamilelik nasıl oluşur, sürtünerek ilişki ile hamile kalma olasılığı nedir?


t************** :

aşağıdaki arkadaşların dediği gibi üstümüzde kıyafet varken ilişkiye girdik üç kez erkek arkadaşım boşaldı bir kere şortumda ıslaklık hissettim.ilk ilişkimiz adet olmadan önceydi daha sonra adet görürken ve adetten sonra birlikte olduk simdi adet günüm gecikti hamile miyim?altımda hep ped vardı ama


Cevap:

Bu durumda hamile kalma ihtimaliniz yok. Rahat olun.

d********** :

Nişanlım pen*sne dokunup sonra o eliyle benim cinsel bölgeme dokunmuştu elinde zevk suyu varsa diye stres yapmıştım geçen ay 2 gün gecikmeli regl oldum bu ayda tam gününde oldum Toplamda 2 ay regl oldum.Adeti kolay söktüren 2 bardak bitki çayı içtim eğer hamile olsaydım bu çay yinede söktürürmüydü


Cevap:

Cinsel konular ve gebelik oluşumuna dair bilgi sahibi olmadığınız anlaşılıyor .Bu tür durumlarda hamilelik şansı yoktur.Size önerimiz hamilelik oluşumu ve konuya dair sitemizde yazdığımız yazıları dikkatle okumanız ve bu konuda sorulmuş soru ve cevapları gözden geçirmeniz.Aşağıdaki bağlantıda konuya dair detaylı bilgi ve benzer soru ile cevapları okuyabilirsiniz.e********** :

Hocam acil, benim sorum ben partnerinle sürtünme yoluyla iliskiye girdim onun üzerine giysi vardi ben ise ciplak benim organim 1-2 defaya bir baski uyguladi ama cok az bir baski ve kan geldi baya bir süre sonra bu kan neyin kanidir ??cünki sürtünemde hic bir baski yoktu,acaba cok sürtünmedenmi ?


Cevap:

Tahlil.com öncelikli olarak tahlil yorumlayan bir sitedir.İlave hizmetler olarak da Hamile miyim? ve Hangi Doktora Gitmeliyim? bölümleri vardır.

    Bunun dışında sorduğunuz türden ve tıbbi bir anlamı olmayan çok da mantıklı olmayan sorulara ise cevap verilmemektedir.Bu konuda başka siteleri tercih edebilirsiniz.


g**************** :

Bekaret kiyafetler ustumuzdeyken bozulabilir mi?ustune gorme iliskiden hemen sonra gorulur mu?


Cevap:

Üstüne görme ile ilgili aşağıda detaylı bilgi bulunuyor
http://tahlil.com/ustune-gormek-uste-gormek-nedir-nasil-anlasilir

Kıyafetler varken bekaret bozulması ise mümkün değildir.

t************** :

aşağıdaki arkadaşların dediği gibi üstümüzde kıyafet varken ilişkiye girdik üç kez.erkek arkadaşım boşaldı bir kere şortumda ıslaklık hissettim.ilk ilişkimiz adet olmadan önceydi daha sonra adet görürken ve adetten sonra birlikte olduk simdi adet günüm gecikti hamile miyim?altımda hep ped vardı ama


Cevap:

Hamile kalmaktan bu kadar korkuyorsanız bu işlere bir daha hiç girişmeyin. Bu şekilde hamile filan kalınmaz.Muhtemelen yaşınız da küçük. Biraz vakit ayırıp hamileliğin oluşumu ve gebelik testlerine dair aşağıdaki yazılarımızı dikkatle okuyunt************** :

aşağıdaki arkadaşların dediği gibi üstümüzde kıyafet varken ilişkiye girdik üç kez erkek arkadaşım boşaldı bir kere şortumda ıslaklık hissettim.ilk ilişkimiz adet olmadan önceydi daha sonra adet görürken ve adetten sonra birlikte olduk simdi adet günüm gecikti hamile miyim?altımda hep ped vardı ama


Cevap:

Aşağıdaki arkadaşlara verdiğimiz cevap senin için de geçerli

a*********** :

hocam biz elbislerle tatmin oldu aynı aşağıdaki arkadaşların dediği gibi. bende kumaş pantolon ve boxer sevgilimde tayt ve iç çamaşır . ben boşaldım ve pantolona çıktı. sevgilim midem ağrıyo sırtım ağrıyo diyor...


Cevap:

Hamile değil içiniz rahat olsun.

s********* :

erkek arkadaşımla yüzeysel bir birliktelik yaşadık bende iç çamaşırı ve günlük ped vardı o çıplaktı bi kyftnin üstne boşldı . farketmeden sildiği kıyafetin üstüne oturdum hesapladığıma göre yumurtlama günlrm gebelık olusur mu başka biryere bulaşmış sperm vajinaya bulaşablr mi?


Cevap:

Bu şekilde hamile kalınmaz. İçin rahat olsun.

a*********** :

hocam adet gördükten sonra hamilelik riski ortadan kalkar mı yoksa en az 2 kere mi görmesi gerekiyor adeti.bi kere gördükten sonra hamilelik korkularından kurtulabilir miyiz ?


Cevap:

İlişki sonrası adet görülmüş olması hamilelik şansının bulunmadığını gösteriyor. Adet sonrası korunmasız bir ilişki olur ise tekrar, bundan sonraki süreçte yine bir hamilelik ihtimalinden söz edebiliriz.


a*********** :

ne benim cinsel organım ne de erkek arkadaşımın ki birbirine deydi. sadece sürtünerek tatmin ettik ve erkek arkadaşım boşaldı pantolonu ıslak iken sürtündüm bir şey olur mu ? kumaş pantolon boxerı vardı onda. ben ince çorap ve iç çamaşırı.


Cevap:

Hamile kalmaktan bu kadar korkuyorsanız bu işlere bir daha hiç girişmeyin. Bu şekilde hamile filan kalınmaz.Muhtemelen yaşınız da küçük. Biraz vakit ayırıp hamileliğin oluşumu ve gebelik testlerine dair aşağıdaki yazılarımızı dikkatle okuyuna*********** :

hocam spermler hava ile temas edince etkisini kaybediyorlar mı ??

kumaş pantolondon dışarı çıkan sıvı zarar verir mi ?

çıkan ıslaklık iç çamaşırıı aşabilir mi ?


Cevap:

Bu tür saçma sapan konularla kafanızı yormayın böyle hamilelik olmaz biraz büyüyene kadar bu işlere mümkünse girişmeyin

a*********** :

doktor bey benim 3 gün öncesi bir ilişikim oldu ama erkek arkadaşımın pantolon ve boxer bende iç çamaşır vardı. o boşaldı pantolonu ıslandı ben üzerinde oturdum birşey olmuşmutur. ne zaman kafamız rahatlar .... ?


Cevap:

Kafanızın ne zaman rahatlayacağını bilemeyiz ama bu şekilde hamile kalamazsın. 

a*********** :

kız arkadaşımla tensel bir yaklaşım olmadı . sadece ondan iç çamaşırı ve ince çorabı vardı . bende kumaş pantolon ve boxer vardı. sürtünme yoluyla ben boşaldm ve üzerim ıslandı. acaba sevgilim hamile kalmış mıdır ? Teşekkürler.


Cevap:

 Bu şekilde hamile filan kalınmaz.Muhtemelen yaşınız da küçük. Biraz vakit ayırıp hamileliğin oluşumu ve gebelik testlerine dair aşağıdaki yazılarımızı dikkatle okuyuna*********** :

sevgilimin çamaşırı ve ince kilotlu çorabı vardı. bende ise kumaş pantolon ve boxer. pantolonumun üzeri ıslanmıştı sevgilime bundan birşey olur mu. kendisi stres yaptı


Cevap:

Hamile kalmaktan bu kadar korkuyorsanız bu işlere bir daha hiç girişmeyin. Bu şekilde hamile filan kalınmaz.Muhtemelen yaşınız da küçük. Biraz vakit ayırıp hamileliğin oluşumu ve gebelik testlerine dair aşağıdaki yazılarımızı dikkatle okuyuno********** :

sevgilimle 3 gün önce onun üstünde şort,iç çamaşırı,benimde boxer,capri vardı sevgililmle sürtünerek ilişkiye girdik caprimde bir damla zevksuyu vardı boşalmadım.sevgilim ilişkiden hemen sonraki gün pembemsi kahverengimsi akıntılar olmuş hamile kalma riski nedir vajinayı zorlamamdan dolayımıdır


Cevap:

Adetinde 5 gün veya daha fazla gecikme olursa gebelik testi yapın.

h******** :

Merhaba. 28 nisanda sevgilmle elbiselr üzerimizdeykn ilişkiye girdik. bende tayt ve iççamaşrı vardı. gün boyu o elbisler üzermde durdu. 2 kez test yaptm negatif çıktı. ama bu arlar göğslermde ağrılr ve midemde şişlik oluyo ara sıra. 4 ay oldu. hamile miyimdir? şimdiye bir çok belirti daha olur mydu?


Cevap:

Hamile kalmaktan bu kadar korkuyorsanız bu işlere bir daha hiç girişmeyin. Bu şekilde hamile filan kalınmaz.Muhtemelen yaşınız da küçük. Biraz vakit ayırıp hamileliğin oluşumu ve gebelik testlerine dair aşağıdaki yazılarımızı dikkatle okuyunm************ :

Sevgilimle ilişkiye girdik, ikimizin de üzerinde iç çamaşırı vardı boşaldı ve ıslaklıklığı hissettim iç çamaşırımda ıslanmıştı hamile kalma ihtimalim var mı?


Cevap:

Cinsel konular ve gebelik oluşumuna dair bilgi sahibi olmadığınız anlaşılıyor.Muhtemelen yaşınız da küçük.Özellikle sizin gibi erken yaşlarda bu tür ilişkilere girenlerden bu tür çok da anlamlı olmayan sorular geliyor.Bu tür durumlarda hamilelik şansı yoktur.Size önerimiz hamilelik oluşumu ve konuya dair sitemizde yazdığımız yazıları dikkatle okumanız ve bu konuda sorulmuş soru ve cevapları gözden geçirmeniz.Aşağıdaki bağlantıda konuya dair detaylı bilgi ve benzer soru ile cevapları okuyabilirsiniz.b****** :

ben sevgilimle ilişkiye girdim onda kilot bende hiç bişey yoktu pen*simi üstüne bastırdım ama hafif yana kaymış olabilir zevk suyu gelip gelmediğini bilmiyoruz hamile kalırmı : (: (: :(


Cevap:

Cinsel konular ve gebelik oluşumuna dair bilgi sahibi olmadığınız anlaşılıyor.Muhtemelen yaşınız da küçük.Özellikle sizin gibi erken yaşlarda bu tür ilişkilere girenlerden bu tür çok da anlamlı olmayan sorular geliyor.Bu tür durumlarda hamilelik şansı yoktur.Size önerimiz hamilelik oluşumu ve konuya dair sitemizde yazdığımız yazıları dikkatle okumanız ve bu konuda sorulmuş soru ve cevapları gözden geçirmeniz.Aşağıdaki bağlantıda konuya dair detaylı bilgi ve benzer soru ile cevapları okuyabilirsiniz.p******** :

Adet tamamen normal gününde ve normal sancılarıyla gerçekleşmesi durumunda hamilelik riski yoktur dimi hocam ?


Cevap:

Adet görürken hamile kalma ihtimaliniz yok. 

s******** :

Mrb erkek arkadasimdada bendede camasir vardi ciplak temas olmadi bosalma olmaci bi kerede pen*sine dokunup eliyle benim cinsel organima dokundu elinde zevk suyu varsa bisi olurmu demstim cok stres yaptim 2 gundr kahve lekeler oluyodu simdi kirmiziya dondu yerlesme kanamasi degidr dimi gebelik varmi


Cevap:

Cinsel konular ve gebelik oluşumuna dair bilgi sahibi olmadığınız anlaşılıyor.Muhtemelen yaşınız da küçük.Özellikle sizin gibi erken yaşlarda bu tür ilişkilere girenlerden bu tür çok da anlamlı olmayan sorular geliyor.Bu tür durumlarda hamilelik şansı yoktur.Size önerimiz hamilelik oluşumu ve konuya dair sitemizde yazdığımız yazıları dikkatle okumanız ve bu konuda sorulmuş soru ve cevapları gözden geçirmeniz.Aşağıdaki bağlantıda konuya dair detaylı bilgi ve benzer soru ile cevapları okuyabilirsiniz.a*************** :

hocam;

Yaklaşık bundan bir ay önce sevgilm ile başımızdan bir ilişki geçti.benim üstümde iç çamaşırı sevgilimin işe ince pijama ve içinde de iç çamaşırı vardı.bir süre yaklaşım olduktan sonra benden zevk suyu geldi.bu olaydan sonra sevglmın adeti 25 gün gecikti.. her hangi bir hamilelik söz konusu mu


Cevap:

Gebelik testi yapın. 

e******* :

sürtünme sonrası ilişkiden kaç gün sonra görülen adet hamilelik riskinin bulunmadığını gösterir?


Cevap:

İlişki sonrası adet görülmüş olması hamilelik şansının bulunmadığını gösteriyor. Adet sonrası korunmasız bir ilişki olur ise tekrar, bundan sonraki süreçte yine bir hamilelik ihtimalinden söz edebiliriz.


e******** :

Islak mendil ile temas eden spermin yaşama olasılığı var mıdır ?


Cevap:

Evet mendilde bir süre yaşarlar ve sonra canlılıklarını kaybederler

e******** :

iç çamaşırın altından sürtünme temas ederken ped de vardı ,sonrasında temizlenirken önceden kalan spermin vajina ağzına taşınma olasılığı var mıdır ?


Cevap:

Yukarıdaki yazıyı dikkatle okursan aradığın cevabı bulacaksın

e********** :

hocam vajına agzına temas etmesı demıssınız de,sonucta bır ıc camasırı sıvı bır maddeyı ne kadar engelleyebılır kı.temas oldu yalnız spermın ıc camasırdan sızdıgı taktırde bozulmus olması gerekmıyor mu?

X******** :

Merhaba hocam,

Sevgilimle üstümüzde iç çamaşırları varken yakınlaştık. O sırada ya zevk suyu geldi ya da boşaldım.Kız arkadaşım hamile kalabilir mi ? Böyle bir şey mümkün müdür? Çok teşekkürler.


Cevap:

Merak etmeyin bu tür ilişkilerde hamilelik şansı yoktur.Bu konuda detaylı bilgiyi aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.


Elbise ve çamaşır varken hamile kalınır mı?
http://tahlil.com/elbise-ve-camasir-varken-iliskide-hamile-kalinir-mi


s********* :

merhabalar..adetim biteli 2 hafta oldu ama hala göğüslerimde dolgunluk ve ağrı var sürekli de tuvalete çıkıyorum daha öncesinde de sürtünme ile bir birliktelik yaşamıştım gebelik söz konusu olabilir mi?


Cevap:

İlişki sonrası adet görülmüş olması hamilelik şansının bulunmadığını gösteriyor. Adet sonrası korunmasız bir ilişki olur ise tekrar, bundan sonraki süreçte yine bir hamilelik ihtimalinden söz edebiliriz.


v************ :

Kız arkadaşımla üzerimizde kıyafet vardı fakat vajinal bölgeye boşaldım ped yoktu onun üstü de boşalma etkisiyle islandi hamile kalma ihtimali varmı? Kız arkadaşım bakire bu korur mu onu?


Cevap:

Merak etmeyin bu tür ilişkilerde hamilelik şansı yoktur.Bu konuda detaylı bilgiyi aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.


Elbise ve çamaşır varken hamile kalınır mı?
http://tahlil.com/elbise-ve-camasir-varken-iliskide-hamile-kalinir-mi


a************ :

üzerimde şort ve şortun altında iç çamaşırım vardı erkek arkadasımında kaprisi ve iç çamaşırı vardı sürtünmeli ilişki yasadık bosaldımı bilmiyorum eger bosaldıysa hamile kalır mıym sperm kıyafetten geçer mi


Cevap:

Merak etmeyin bu tür ilişkilerde hamilelik şansı yoktur.Bu konuda detaylı bilgiyi aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.


Elbise ve çamaşır varken hamile kalınır mı?
http://tahlil.com/elbise-ve-camasir-varken-iliskide-hamile-kalinir-mi


m***** :

Sayın hocam baya açıklayıcı olmuş yalnız istinaden bir soru sormak istiyorum. Kız arkadaşmla sürtünmeli bir ilişki yaşadık üstümde bir şey yoktu.Arkadaşımda tayt, kilot ve ped vardı.Üzerindeydim ve boşaldım..Adet günnden 2 gn geçti ve hala olmadı.Genelde düzensizdir.Kafaya taktığı için olabilrmi?


Cevap:

Madem açıklayıcı olmuş o zaman neden bu soruyu soruyorsunuz,  en iyisi bir daha okuyun yazımızı

y******* :

hocam adetimin son günü olması gereken günde erkek arkadaşımla ilişkiye girdik üzerimizde kıyafetler vardı ,ilişki sonrası bende hafif 2-3 dakikalığına bağlı kasık ağrılarım oldu ve o gün içerisinde kanamam geldi acaba bu gelen kan neyin götergesi? bu durumda hamile kalınırmı


Cevap:

Merak etmeyin bu tür ilişkilerde hamilelik şansı yoktur.Bu konuda detaylı bilgiyi aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.


Elbise ve çamaşır varken hamile kalınır mı?
http://tahlil.com/elbise-ve-camasir-varken-iliskide-hamile-kalinir-mi


p******** :

Hocam benim sevgilimin adet günü 4 gün geçti ve ÃÂdet olmadan önce belirtiler oluyormuş o belirtiler var ama adeti olmuyor bide benim sevgilim doğum kontrol hapı tutuyor ondan olabilir mi adetin olmamasi hocam teşekkür ederim hocam


Cevap:

Hamilelik testi yaptırın.

m************* :

mrb.sevgilimle bir ay önce giyinikken sürtünmemiz oldu.bunun üzerine geçen ay adetim 13 ünde değil de 22 sinde oldu normal seyrinde sürdü ama yine de endişeliyim hamilelik ihtimali söz konusu mudur?


Cevap:

Merak etmeyin bu tür ilişkilerde hamilelik şansı yoktur.Bu konuda detaylı bilgiyi aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.


Elbise ve çamaşır varken hamile kalınır mı?
http://tahlil.com/elbise-ve-camasir-varken-iliskide-hamile-kalinir-mi


m************ :

sevgilim adetinin 4. günündeyken kot pantolonlar ile ilişkiye girdik boşalmadım zevk suyunun hafif nemliliğini kendi kotumda hissettim ihtimal varmı?


Cevap:

Merak etmeyin bu tür ilişkilerde hamilelik şansı yoktur.Bu konuda detaylı bilgiyi aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.


Elbise ve çamaşır varken hamile kalınır mı?
http://tahlil.com/elbise-ve-camasir-varken-iliskide-hamile-kalinir-mi


h********* :

Merhaba. Kız arkadaşım ile 18 mayıs tarihinde ilişkiye girdik prezervatif yirtildi ve içine bosaldim 2 saat sonra norlevo aldi ve 29 mayista olmaı gereken günde adet oldu yine 29 mayısta kan testi yaptık sonuç 0.1 çıktı ancak adetten. sonra5 gece kasik agrisi çekti ve oda geçti hamilemidir yrdm ltfn


Cevap:

Hamile değilsiniz, Beta HCG değeriniz düşük. 10 ve altı çıkan Beta HCG değerleri gebelik olmadığnı düşündürmektedir.

Beta HCG testi ile ilgili detaylı bilgi almak ve konuya dair sorulmuş yüzlerce soru ve verilmiş cevabı okumak için tıklayınız...

http://tahlil.com/beta-hcg-testigebelik-tanisinda-yorumlanmasi


c******* :

elim sperne deger gibi oldu bende bi peceteyle sildim elim kuruydu ama kesin eminim bu olaydan ondakika sonra klistosis bölgeme degdim hemen islak mendille temizledim hamilelik r,ski varmıdır


Cevap:

Hayır kesinlikle hamile değilsiniz.

c******* :

merhaba hocam çamasırlar üzerimizdeyken zevk suyundan hamile kalınır mı ? sürtünmeyle olan bi ilişkide.


Cevap:

Merak etmeyin bu tür ilişkilerde hamilelik şansı yoktur.Bu konuda detaylı bilgiyi aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.


Elbise ve çamaşır varken hamile kalınır mı?
http://tahlil.com/elbise-ve-camasir-varken-iliskide-hamile-kalinir-mi


c******* :

merhaba hocam biz kız arkadasımla iççamasırlar üzerimizdeyken bir beraberlık yasadık.beraberkikten önce boşalmıstım peçeteyle silmiştim. çamasırlar üzerimizdeykeen sürtündük ama ikinci kez boşalmadım hamile kalma sansı varmıdır?


Cevap:

Merak etmeyin bu tür ilişkilerde hamilelik şansı yoktur.Bu konuda detaylı bilgiyi aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.


Elbise ve çamaşır varken hamile kalınır mı?
http://tahlil.com/elbise-ve-camasir-varken-iliskide-hamile-kalinir-mi


m************ :

kız arkadşım ile birbucuk ay önce kıyafetler ile ilişkiye girmişidik ama boşalma olmamıştı boxerdan zevk suyu bulaşmışmıdır son zamanlarda sabahları mide bulantısı öğürme ile ara ara kalkıyor ve iştahsızlık oluyor bazı günler adet gördüğünü söylüyor ama 7 8 değil 5 6 gün sürdü diyo başka belirti yok


Cevap:

Merak etmeyin bu tür ilişkilerde hamilelik şansı yoktur.Bu konuda detaylı bilgiyi aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.


Elbise ve çamaşır varken hamile kalınır mı?
http://tahlil.com/elbise-ve-camasir-varken-iliskide-hamile-kalinir-mi


m************ :

sürtünmeyle ilişki yaşadım kız arkadaşımın iç çamaşırına çok az zevk suyu geldiğini söyledi hamilelik riski var mı daha sonra adet döneminde adet sancısı karın ağrısı bulantı gibi belirtiler oldu hamilelik gibi durum olabilir mi


Cevap:

Belirtiniz tür ilişkilerde hamilelik olasılığı yok denecek kadar azdır. Meni yani spermler vajinaya temas edince az da olsa bir hamilelik ihtimalinden söz edebiliriz.,

Bu tür bir şüpheniz varsa tedbiren beklenen adet tarihinde en az 1 hafta gecikme olursa test yaptırabilirsiniz.
Konuya dair aşağıda çok daha detaylı bilgi bulabilir,  bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları okuyabilirsiniz.

Sürtünme yoluyla kurulan ilişkilerde hamilelik ihtimali ne orandadır?
http://tahlil.com/surtunme-ile-iliski-sonrasi-hamile-kalinir-mi


m************ :

1 ay önce kıyafetler ile bi ilişki yaşadım sevgilimde kot bende iç çamaşırı vardı ben iç çamaşarımda zevk suyunu hissettim nemlilikvardı ama sevgilimin kotunda bi belirti yoktu 1 ay sonra sevgilim sabah mide bulantısı öğürrme ile uyanmaya başladı adeti gecikmedi hiç ve iştahsızlığı var kilo veriyor


Cevap:

İçiniz rahat olsun hamilelik durumunuz yok.

e************ :

Öncelikle Teşşekkürler Soruma Cevap Verdiniz Hamile Kalma Olasılıgı yok Dıyorsunuzda O İlişkiden 1 gun sora baş dönmesi mide bulanması ve halsizlk oldu ve bu maddeler ara sıra gene oluyor ne yapmam gerekir ? :S

c******* :

hocam merhaba sevgilimle 6gun once üzerimizde boxerlarımız varken bi beraberlik yasadık sevglim benim arka tarafıma popmun ustune boxer lastık kısmına bosaldı bana ıslaklık geçti hemen gittim pecete yerlestirdim diger yerlerde bi ıslaklık yoktu tehlike var mı?


Cevap:

Merak etmeyin bu tür ilişkilerde hamilelik şansı yoktur.Bu konuda detaylı bilgiyi aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.


Elbise ve çamaşır varken hamile kalınır mı?
http://tahlil.com/elbise-ve-camasir-varken-iliskide-hamile-kalinir-mi


m************************* :

1 hafta önce adetim başladı bugüne kadar bitmişti fakat yıkanmadım sevglimle sarılırken sürtündük pen*sinin kalktığını hissettim üzerimizde kıyafetler vardı ve ayaktaydık pantolonuna tuttuğumda hafif ıslaklık farkettim benim külodumda da vardı 17 yaşndayım hamile kalır myım yada farklı bişey olurmu


Cevap:

İçin rahat olsun. Bu durumda hamile kalma gibi bir durumun kesinlikle olamaz.

c******* :

hocam . ben sevgilimle altı gun once surtunmelı bi iliski yasadım ıkımızdede camasırvardı gunluk ped vardı ama kaymıstı. bosalacagını hıssettıgı anda ters cevırdı camasrın popo ustundekı kordonunaaa bosaldı ıslaklıgı geldı ben hemen ıslaklık yayılmasında dıye bayagı pecete koydum. rısk var mıdır.


Cevap:

Hayır hamile kalma gibi bir durumunuz yok. Kafanız rahat olsun.

a************** :

hocam sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ama üzerimizde iç çamaşrımız vardı kendisinin de çamaşırı üstündeydi,mastürbasyonla boşaldı iç çamaşırımda ıslaklık gördüm biraz bu durumda hamile kalmam mümkün müdür:(


Cevap:

Yukarıdaki yazıyı boş yere yazmadık aradığın bilgiler orada

a******* :

Slm biz sevgilimle surtunme yluyla biseler yaptik bende kot pantolon ve ic camasiri sevguiimdede 2kat iccamasiri ve kot pantolon vardi dayadim biraz acaba hamile kalma olasiligi varmidir hocam?


Cevap:

Merak etmeyin bu tür ilişkilerde hamilelik şansı yoktur.Bu konuda detaylı bilgiyi aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.Elbise ve çamaşır varken hamile kalınır mı?

http://tahlil.com/elbise-ve-camasir-varken-iliskide-hamile-kalinir-mi

a*************** :

İyi akşamlar hocam.2hafta önce sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadım üzerimde çamaşr vardı onunkinde de çamaşır ve prezervatif fakat sonra prezervatifin çıktığını gördük ve zevk suyu çamaşırını ıslatmıştı adetim yalnızca 1-2gün gecikti halen olmadım hamile olma riskim nedir?acil cvbnızı beklyrm


Cevap:

Hayır yok.

a*************** :

İyi akşamlar hocam.2hafta önce sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadım üzerimde çamaşr vardı onunkinde de çamaşır ve prezervatif fakat sonra prezervatifin çıktığını gördük ve zevk suyu çamaşırını ıslatmıştı adetim yalnızca 1-2gün gecikti halen olmadım hamile olma riskim nedir?acil cvbnızı beklyrm


Cevap:

Merak etmeyin bu tür ilişkilerde hamilelik şansı yoktur.Bu konuda detaylı bilgiyi aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.Elbise ve çamaşır varken hamile kalınır mı?

http://tahlil.com/elbise-ve-camasir-varken-iliskide-hamile-kalinir-mi

s************ :

Sevgilimin uzerinde pantolon vardi elledim bosaldi pantolonuna. Pantolon uzerinden elledim sonra vajinama surdum elimi risk var mi?


Cevap:

Bu şekilde hamilelik olmaz

g*********** :

slm. benim size bi sorum olcak. ben sevgilimle ilişkiye girdim ama iç çamaşırlarımızla ve ben boşalmadım ama ilk basta gelen sıvı aktı sadece iç çamasırıma. sevgilimin hamile kalma riski varmıdır. lütfen en kısa sürede cvabınıznı bekliyorum


Cevap:

Hayır hamile kalma riski yok.

k******* :

slm ben kız arkadasımla surtunme yoluyla ilişkiye girdim ama prezervatif kullandım ve kız arkadasımda da ic camasırı vardı ama her bosalmadan sonra pen*simi yıkayıp yeni prezervatif taktım kız arkadasım ilişkiden bi gun sonra adet oldu ama simdi adetinin 5 gun geciktigini soyluyor hamile olamaz dimi


Cevap:

Gebelik testi yaptırın.

e*************** :

Bahsettiğim olaydan yani boşaldığında benimde iç çamaşırımın ıslandığını söylediğim günden bir gün sonra adet gördüm. Bir şey olma riski tamamen ortadan kalkıyor mu bu durumda? Çok teşekkürler cevaplarını içinde.

e*************** :

Merhaba hocam açıklamanızı okudum fakat hala farklı sitelerde farklı yorumlarla karşılaşıyorum. Ben 17 yaşındayım. Erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla birlikte olduk onda kilot bende kilot ve kot pantolon vardı. Boşaldıktan sonra farkettik benim kotum ve iç çamaşırımda ıslanmıştı. Sizce bir risk varm


Cevap:

Merak etmeyin bu tür ilişkilerde hamilelik şansı yoktur.Bu konuda detaylı bilgiyi aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.


Elbise ve çamaşır varken hamile kalınır mı?
http://tahlil.com/elbise-ve-camasir-varken-iliskide-hamile-kalinir-mi


m*********** :

meraba hocam kız arkadasımla subat20 de surtunmelı sekılde ılskı yasadık sevgılımde ped ve ıc camasırı vardı bende de ıc camasırı 28 gun gectı ve adet görmedı boşalma olmamıstı bende uzerıne sadece zevk suyu vardı acaba hamile mi ?teşekkurler sımdıden


Cevap:

Yaşadığınız cinsel birliktelik de hamilelik çok düşük ihtimal.

q******** :

hocam merhabalar .Sorum şu ; Sevgilimin iç çamaşırı ve pedi warken kıyafetine boşaldm.Ve adet günündeydi .bu olaydan sonra bide peceteyle hem iç çamaşırın dış kısmı hem ayrı bir peceteyle iç kısmını hemde ayrı bir peceteyle oranın ustunu sildik sizce hamile kalır mı?


Cevap:

Hamilelik yok.

s************ :

Estafullah hocam okudum ama bn tam aydinlatmaniz icn sormak istedim. Hamilelik yok dyorsunz yani. Ama reglim geçikti we karnim sıskm agriyo sadce aydinlatmaninzi iştyrm.


Cevap:

Her gecikme gebelikten kaynaklanmaz bu sıkıntılarınız için bir kadın doğum uzmanına başvurun.

s************ :

Hocam meraba benim bi sorunum vr. Ben ocagin 19dnda sevgilimle sevgilimle kiyafetli surtunmeli iliski yasadik ama erkek arkadasm hic bosalmadi sordum yok dedi ve bittiktn snra bosaldi kendisi. 24nde mide bulantisi kusma ve bas donmesi oldu ertesi gun regl oldum. Ama kanamam duzensizdi ve dun regl olmam gerekiyordu olmadim acaba hmile kalma olasaligi var mi lutfen Cevp veriniz cok kafaya tkiyorum.


Cevap:

Sizin gibi bu konuda gelen yüzlerce soruya açıklık getirmek için yukarıdaki yazıyı yazdık, anlaşılan hiç okumamışsınız.

k****** :

hocam merhaba,nişanlımla sürtünme yoluyla ilişkiye girmeden öncesinde boşalmıştım fakat çok titiz bir şekilde temizledim sonra onda iç çamaşırı ve kilotlu çorap bende birşey olmadan ilişkiyi denedik kesinlikle vajinaya tensel bir temas olmadı,.Kız arkadaşımın adeti 5 gün gecikti hamile olma olasılığı var mıdır,boşalmadığıma %100 eminim,3 ay sonra evleniyoruz stres ve lazer epilas dan olabilir mi?


Cevap:

Herhangi bir temas yok, boşalma yok budurumda hamilelikte yok.

p******** :

hocam çok özür dileyerekten sorumu sormak istiyorum ,çok güzel bir açıklama yapmışsınız teşekkür ederim .Ben kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdim vajinasının üstüne boşalma oldu ama hemen temizledik adet kanaması da bir gün geçikti hamile olabilir mi? bana acil cevap verebilirmisiniz lütfennnn...


Cevap:

Vajinadan içeri boşalma olmadıysa çok düşük ihtimal.Adet olduysa da sorun etmenize gerek yok.

m************ :

merabalar 2 hafta öncesi erkek arkadsımla kıyafetlerimiz üstümüzdeyken sürtündük ve erkek arkdasım kendi kıyafetlerine bosaldı sonra gidip esofmanını sildik daha sonra esofman kuruduktan sonra benim iç camasırmı cıkarmıstık ve esofmanıyla sürtündü esofman kurumustu fakat vahinama sürtününce hamile kalma riski varmıdır 1 haftadır adet gecikmesi yasamaktayım bana yarıdımcı olursanız cok sevinirim


Cevap:

Hamile kalma riskiniz yok denecek kadar az. Alttaki linkte sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

http://tahlil.com/esofman-giysi-veya-elbise-uzerine-bosalma-olunca-hamile-kalinir-mi

s***** :

mrhb ben erkek arkadaşımla geçen pazartesi günü ters ilişkiye girmeyi denedim fakat beceremedik 3 dk gibi kısa sürede erkek arkadaşım boşaldı ve şüphe duydum acaba gebelik gibi bir durum olabilir mi diye ve ertesi gün hastalanmam lazımdı onun yanına gittiğimdede adet sancısı çekiyordum zaten sonra ilşkiden 2 saat sonra ertesi gün hapı aldım ertesi günde adet gördüm hamilelik var mıdır?


Cevap:

Adet olmuşsunuz ve ters ilişkide hamilelik çok düşük ihtimal.

e********** :

Merhaba hocam erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla bişeyler yaşadık fakat ikimizinde iç çamaşırı vardı ama ikimizdende zevk suyu geldi hamile kalırmıyım?


Cevap:

Yukarıdaki yazıyı dikkatle okumamışsın anlaşılan, bir daha oku istersen

f********* :

hocam çok özür dileyerekten sorumu sormak istiyorum ,çok güzel bir açıklama yapmışsınız teşekkür ederim . hocam kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik , Boşaldığımı fark edemiycek kadar kendimden geçmediğime eminim . Fakat sevgilimin kiloduna ellediğimde yoğun bir ıslaklık fark ettim .Fakat her zaman kilotlarımız vardı . Benim kilodumda ıslaklık yoktu . Sizin görüşünüzü almak istedim , teşekkürler .


Cevap:

Boşaldığını fark etmemen mümkün değil, gebelik ihtimali de yok merak etme

s***************** :

Sevgilimle ocagin 17 sinde surtunerek Bir iliski yasadik ikimizdede ic camasiri vardi Sevgilimmmm Bir iki damla bosaldi fakat bn onu hissetmedim baktigimizda kazagimizda islaklik gorduk ic camasirimda tek akinti vardi adetim gecikti acaba cok kafama taktigimdanmi hamilelik belirtilerinun hic biri yok fakat sikintidayim Sevgilimmmm yok bsy dyor yardim edin lutfen cvb verin hamilemiyim


Cevap:

Hamilelik yok. Bu tür cinsel birlikteliklerde aklınıza takılan soruları alttaki linki tıklayarak bulabilirsiniz.


http://tahlil.com/elbise-ve-camasir-varken-iliskide-hamile-kalinir-mi

s*********** :

mrb hocam , zor durumdayım size bir soru sormak istiyorum .sevgilimle sevişirken pen*simden gelen zevk suyunu elimle sildim ve sevgilimin vajinasına dokundum ve sevgilimin adeti gecikti hamile klama olasılığı varmıdır bilgilendirirseniz çok memnun olurum iyi çallışmalar diliyorum şimdiden teşekkürler...


Cevap:

Hamile kalma olasılığı çok düşük.

G********** :

ya benim kot pantolunuma boşalma oldu sonra tuvalete gittim iç çamaşırımda sıvı vardı ama o sıvıdan pantolonda o kadar yoktu. o sıvı benden gelmiş olabilir mi yoksa pantolondan oraaya geçmiş midir ya çok korkuyorum sanırım onun boşalma kokusu da sinmiş iç çamaşırıma lütfen yardım edin hamile olabilir miyim


Cevap:

Bu tür cinselik birliktelikte hamilelik düşük ihtimal. Bu konu hakkında aklına takılan tüm soruların cevabını alttaki linke tıklayarak bulabilirsiniz.


http://tahlil.com/esofman-giysi-veya-elbise-uzerine-bosalma-olunca-hamile-kalinir-mi

?