HBs Ag : 4464 Anti - HBs : 0.4 HBeAg : 0,50

 HBs Ag : 4464 Anti - HBs : 0.4 HBeAg : 0,50HBV - DNA : 10.000 kopya/ml (POZİTİF) Açıklama : Pozitif değerin linear aralığı 81-16x10000000 kopya/ml değerleri arasındadır. AST : 17 , ALT : 19 değerindedir. Bu verileri değerlendirmenizi rica eder, çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim.

Tahlil.com Cevabı : HBsAg ve HBV DNA'nız pozitif. Karaciğer enzimleriniz normal seviyede. Şu an için başka ibr problem görünmüyor. Düzenli olarak kontrollerinizi yaptırmaya devam etmelisiniz.

p******* :

hocam..bu akut hepatit b gibi duruyor...hepatit b teşhisi size ne zaman kondu ? yardımcı olabilirim.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.