HBsAg değeri 150 çıktı referans aralığı ise 0,05.diğer karaciğer enzimleri normal değerlerde.aile hekimi acilen intaniyeye göndermiş.bu sonuç ne anlama geliyor.

eşim hepatit B taşıyıcısı HBsAg değeri 150 çıktı referans aralığı ise 0,05.diğer karaciğer enzimleri normal değerlerde.aile hekimi acilen intaniyeye göndermiş.bu sonuç ne anlama geliyor.

Tahlil.com Cevabı : Sadece HBsAg değeri ve karaciğer enzimleri ile karar verilemez, daha ileri tetkiklerle karar verilmesi gerekir, çok aaciliyeti yoktur, ancak kısa sürede gitmenizi öneririz..