HBSAG (KEMOLUMİNESANS VEYA BENZERİ) 0,3 S/CO >1 POZİTİF Anti HCV (Mikropartikül immün assay-MEIA veya benzeri) 0,04 S/CO >1 POZİTİF

HBSAG (KEMOLUMİNESANS VEYA BENZERİ)    0,3    S/CO    >1 POZİTİF Anti HCV (Mikropartikül immün assay-MEIA veya benzeri)    0,04    S/CO    >1 POZİTİF Anti HIV (Kemiluminesans veya benzeri)    0,5    S/CO    >1 POZİTİF Test sonuçlarım yukarıdaki gibidir. Lütfen yorumlar mısını

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com'a sorduğunuz tahlil sonuçları normal olarak yorumluyoruz.Test sonuç değerlerinizde bir anormallik görülmüyor.